bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Cvičák,skúšky

Goto down 
+8
lucia
celenka
Monika
Offca
zebo
so-nicka
vlado
Mary
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptySt november 07, 2007 12:04 am

citácia :
juch - spolocne vencenie ano, ale cim skor pokial sa to s mojim 5 mes. hyperaktivnym steniakom da teda bude sa to dat aj potom, ale myslim ze ak su rovnakeho pohlavia sa az tak nepohraju

pohraju, len by to nedopadlo dobre lol!
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptySt november 07, 2007 4:18 am

Sidney napísal:


no ten moj je muzskeho pohlavia Surprised

takze navrhni den a nejako to dohodneme Wink

a jakeho mas hafana?


hovoria tomu ze pitbull Very Happy Rolling Eyes Wink mam psa a ten spolocnevenciaci den bude treba poriadne naplanovat lebo my byvame od BA smiesnych 300km Very Happy Wink

https://pitbullforum.slovakforum.net/forum-f12/topic-t76.htm
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptySt november 07, 2007 4:31 am

celenka napísal:


pohraju, len by to nedopadlo dobre lol!


Eli ty si ale beťár Very Happy - v mojej svorke vzdy sefujem ja Exclamation pri neprimeranej hre by nedopadol dobre ani jeden moj havino a oni to o mne vedia - mam tvrdsie usta ako oni Very Happy Wink lol!
Návrat hore Goto down
Sidney
skúsený
skúsený



Počet príspevkov : 74
Localisation : Bratislava
Registration date : 06.11.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptySt november 07, 2007 9:14 am

zebo napísal:



hovoria tomu ze pitbull Very Happy Rolling Eyes Wink mam psa a ten spolocnevenciaci den bude treba poriadne naplanovat lebo my byvame od BA smiesnych 300km Very Happy Wink

no co s tebou ked byvas tak daleko Shocked

asi sa to vencenie tak skoro neuskutocni Sad Sad Sad
heh no nejako sa s tym vyrovname Wink
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyŠt november 08, 2007 1:54 am

no najneskor na showke Wink)))
takze sa s tym vyrovname vsetci velmi lahko Smile
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyŠt november 08, 2007 2:13 am

ahojte, pjosime, pjosime, pjosime aj o vas hlas

www.milacikovia.sk/show_gal.php?idfoto=4270

vyhra je naozaj lakava lol!
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyŠt november 08, 2007 3:09 am

drzime palce.

hlasovanie: done Wink
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyPi november 09, 2007 1:53 am

no tak vcera sme boli u ineho veterinara affraid ... ehm a zistili sme, aky skvely bol ten predtym...
mala zazila mierny sok... ked jej pichli vakcinu (uz na pohlad to bolo drasticke a bolelo to aj nas) tak zaknucala, ako este nikdy, potom sa im vytiahla ihla, tak sa muselo pichat este raz... to dalsie zaknucanie bolo este horsie... taka bola "zlaknuta" az sme ju nepoznavali, dlho dlho knucala, az mi tiekly slzicky, vykulila na mna hrozitansky smutne ocka, chvost mala stiahnuty niekde pod bruskom cela bola ucupena ako kopka nestastia... brrr... a za toto sme platili raz tolko ako u toho povodneho vet. (a to sme unho dostali este aj odcerv.tabletku) nechapem...

tak ten minule jej to pichol tak, ze ani nevedela, ze sa nieco deje, a cely cas vrtela chvostikom... Shocked len z toho teplomeru v ritke sa trosku prelakla... Shocked

ale ked sme uz odtial sli, tak bolo vsetko OK, chvostik (antenka) v pozore a uz pachala svoje sibalstva... Smile
Návrat hore Goto down
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyPi november 09, 2007 1:55 am

mala by som sa mu ospravedlnit, ze som o nom minule "pochybovala, teraz sa zato hanbim Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyPi november 09, 2007 3:23 am

mozes napisat aj kludne konkretne ktory vet.
my injekcie zvladame bez problemo ale raz mu strihali pazure to bol boj odvtedy mu nesrihame odieraju sa mu same jak beha
Návrat hore Goto down
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyPi november 09, 2007 5:29 am

radsej nie, nechcem rozputat slovnu prestrelku Evil or Very Mad uz mam s tym skusenosti v inom fore Razz
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyPi november 09, 2007 5:50 am

lucka, ale za svoj nazor a skusenost sa hanbit nemusis a bat sa stat si za nim taktiez. je to tvoj nazor a ten ti nik nevezme. rovnako ako som ti napisala o cvicaku pri poliankach, ake som mala (aj moji znami) skusenosti, tak by bolo fajn, ak by si aj ty nebola skupa na slovo.
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyPi november 09, 2007 6:04 am

tu sa urcite divoka diksusia nerozprudi neboj je nas tu tri a pol hehehe
p.s. ja na ockovania a prkotinky chodim na dlhe diely na adamiho lebo tam blizko byvam

s vaznejsimi vecami na kapratsku k Buckovi celkovo to tam je lepsie asi aj lacnejsie ale mam to daleko... dobry su vraj aj ti na beskydskej maju 24h pohotovsot ale su vraj drahi

tak nejak
Návrat hore Goto down
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: xox   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyPi november 09, 2007 6:09 am

nechcem niekomu robit zle meno, ked som tam bola jediny krat...
mohla to byt nahoda, takze to neviem "triezvo" posudit a tiez, mozno to bolo normalne, len ja som velmi precitlivela Very Happy

urcite vas budem informovat lol!
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyPi november 09, 2007 6:29 am

ako chces. radsej uz sa nebudem teda do tejto diskusie zapajat
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
Sidney
skúsený
skúsený



Počet príspevkov : 74
Localisation : Bratislava
Registration date : 06.11.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptySo november 10, 2007 3:48 am

ludia je tu dakto z BA, co by bol ochotny sa sem tam cez tyzden stretnut a spolocne vyvencit a poradit mi so zakladnou poslusnostou hafana? Rolling Eyes
nie ze by bol velmi neposlusny, ale kazda rada od skusenejsieho sa zijde Smile

sice chodime na cvicak, ale ten je raz za tyzden, a casto je vtedy lejak, takze sa necvici... Mad
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptySo november 10, 2007 4:45 am

a z ktorej mestskej casti BA si?
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
action
pokročilý
pokročilý
action


Počet príspevkov : 52
Registration date : 13.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptySo november 10, 2007 6:49 am

celenka napísal:
a z ktorej mestskej casti BA si?

A ty si ze zaahori nee Laughing
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptySo november 10, 2007 6:52 am

jo Cool
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyPo november 12, 2007 1:54 am

ja som z BA, no aj mne by sa zisli nejake rady lol!
vcera mi uz skoro "tiekli nervy" ked sa mi najprv vycikala v obyv. na koberec, a potom do postele affraid nechapem... preco to urobila, celkove, cely vikednd bola jak "z divych vajec"...
pozorujem, ze cim viac ma pohybu, tym je "besnejsia" sunny
Návrat hore Goto down
Sidney
skúsený
skúsený



Počet príspevkov : 74
Localisation : Bratislava
Registration date : 06.11.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyPo november 12, 2007 2:52 am

lucia napísal:
ja som z BA, no aj mne by sa zisli nejake rady lol!


no tak už sme dve Very Happy mohol by sa niekto zľutovať a helfnúť nám

keď bol moj hafan krpaty, tak dvakrát mi cvrkol do postele, ale bola to vždy moja vina, bo som mu chcela predĺžiť čas medzi venčeniami a asi vtedy ešte nebol pripravený, tak mi to takto dal najavo...

ale už je veľký chalan a keď mu treba tak sa vypýta, ale ináč už pekne vydrží... Wink
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyPo november 12, 2007 4:06 am

babulky - jednu radu by som pre vas mal aby necikli do postele - jednoduxo ix tam nepustit Wink lol!

k tomu pohybu - myslim ze taky steniak sa da uxodit k "smrti" a doma bude rad za sa vyvali v pelexu lol!
Návrat hore Goto down
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyPo november 12, 2007 4:38 am

zebo napísal:
babulky - jednu radu by som pre vas mal aby necikli do postele - jednoduxo ix tam nepustit Wink lol!

k tomu pohybu - myslim ze taky steniak sa da uxodit k "smrti" a doma bude rad za sa vyvali v pelexu lol!

dik za radu... ehm ale v byte so zvedavym steniatkom to nie je tak jednoduche... obzvlast, ked peries, vesias, zehlis a behas po izbach a ukladas do skrin... a to male strorenie ti beha okolo noh...

mne skor slo o to, ze preco to robi, ked ju pravidelne vencim a aj tak... vcera sme sa blaznili a ona si v tom cupla a uz cikala... a to na tej posteli... bol to len moment... a to urobila prvy krat... inak bezne tam vbehne vsetko omrkne a nikdy sa nevycikala...

a este jedna otazka, mate nejaky "zaruceny" cistiaci prostriedok, kt by sa dali poriadne vycistit tie miesta?
Návrat hore Goto down
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyPo november 12, 2007 4:42 am

a ta nasa mala Nesina... to je taky nezmar...

minule sme boli u "svokry" cely den bola vonku, santila behala a hrala sa... a ked bola chvilu s nami dnu... ehm urobila jej v obyvacke kopku, na koberci v strede izby... v tej chvili som sa chcela prepadnut pod zem... tiez nechapem, preco to urobila... doma toto nerobi...

a tuto sobotu opat neunavne behala a "objavovala" a myslite ze sa unavila? absolutne vobec... vystrajala az do noci tongue ukludnila sa, az ked sme sli vsetci spat geek
tak to je nasa nezbednica Nesi
Návrat hore Goto down
Sidney
skúsený
skúsený



Počet príspevkov : 74
Localisation : Bratislava
Registration date : 06.11.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 EmptyPo november 12, 2007 5:11 am

zebo napísal:
babulky - jednu radu by som pre vas mal aby necikli do postele - jednoduxo ix tam nepustit Wink lol!

kto by mohol odolat pohladu jak to male klbko lezi v tej velkej posteli lol!

ja teda nie... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Cvičák,skúšky
Návrat hore 
Strana 4 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Fórum :: Výcvik-
Prejdi na: