bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Cvičák,skúšky

Goto down 
+8
lucia
celenka
Monika
Offca
zebo
so-nicka
vlado
Mary
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 6 EmptyŠt november 22, 2007 1:19 pm

Lucka v teme Akcie sa rieši stretko
Nemenili ste granule?Či niečo vonku nepožrala?
Návrat hore Goto down
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 6 EmptyPi november 23, 2007 2:43 am

ma nieco medzi 3-4 mozna aj 5 mesiacov (to nikto netusi ako som uz skor spominala, vieme to len odhadnut)

a nekadi kade-tade! Wink to bola len nahoda ze ju to "pritlacilo" doma a slo to... bola z toho dost nestastna... a potom este raz v noci ked sme my spali... inak nic, cely den som ju mala v kancli a ked potrebovala, tak sa normalne vypytala Wink

nic sme nemenili, len sme jej dali varene kuracie masko... asi ho zozrala este pazravejsie nez bezne a to jej urobilo zle...

vcera som mala vymenu nazorov s jednym "obmedzencom" kt ma presviedcal ake su pitbully agresivne, zle, nebezpecne k detom, no proste krvilacne bestie... a nasa Nesina ani k nemu nechcela ist! to je prvy clovek, ktoreho ignorovala!!! nevadi... 5 ludi ho prehovaralo, ze sa velmi myli, nech si o nich nieco precita a potom hovori... no nepomohlo... odchadzal s tym, ze vsetci pitbully su rovnako nebezpecne a nevypocitatelne....
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 6 EmptyPi november 23, 2007 4:47 am

lucia - neboj to ta casom prejde!!! teda rozpravat ludom o pitox Wink inak nema to ziadny vyznam lol!
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 6 EmptyPi november 23, 2007 4:59 am

hej hej suhlas nema to zmysel...
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 6 EmptyPo november 26, 2007 9:59 am

to by som netvrdila že to nema vyznam...ide o to aka je to povaha človeka Wink
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 6 EmptyPo november 26, 2007 12:19 pm

Maryk - sak o pitox ludia nevedia nic, dokonca ani ti co im pobehuju po dvore Sad Wink lol!
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 6 EmptyUt november 27, 2007 3:33 pm

ale s nektorimi som si ok pokecala a dostali iny nahlad o pitoch...ale aj ty maš pravdu, niktori nevedia že čo mam za rasu,kym sa ma nespytaju,ale potom sa čuduju, a povedia "ved neni tak zly"
Návrat hore Goto down
Kirra
začiatočnik
začiatočnik
Kirra


Počet príspevkov : 3
Age : 34
Registration date : 13.11.2008

Cvičák,skúšky - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 6 EmptyŠt november 13, 2008 7:00 pm

Mary napísal:
ale s nektorimi som si ok pokecala a dostali iny nahlad o pitoch...ale aj ty maš pravdu, niktori nevedia že čo mam za rasu,kym sa ma nespytaju,ale potom sa čuduju, a povedia "ved neni tak zly"

Ahojte..
No v mojom okrese si uz na mna Ludia pomali zvikli vedia ze s nimi cvicim a ze sa k cloveku spravaju milo... Ale tiez su tu Ludia ktory ako pise Zebo si neuvedomia ze Pit neni tak nebezpecny a ze k cloveku uz vobec...Daria je sice krizenikna Pita no je to milacik rodiny..Spravila som si snou skusky z Canisterapie,presla na vybornu poniektore Labrosi mali poznamky a vlacky nepresli lebo sa im nepacilo ze sa snimi mojkaju cudzi ludia..Kirra je s pp to je ta biela, no aj ona uz bola na nejakej tej vystave,neslo my o exterier alebo krasu ale o poslusnost a to ako sa dokaze aj Pit rychlo ucit ze neni nevicvicitelny ako sa to vsade pise.. Kirra mala 10mesiacov zaradili ju medzi rocne psy islo tam o zakladnu poslusnost,+ovladanie bez voditka a skupinovu poslusnost.. Mala z toho 85 bodov zo 100 co je uz vynikajuce na steniatko v jej veku.. Bola to taka suska nasho cvicaku de mohli prist ludia z celeho Slovenska a ukazat ako maju svojich hafanov vycvicenych...15.11.bude oslavovat Kirra svoj prvi rocik no len nak poriadne dorastie tak zacnem snou cvicit sporty,no ona je uz aj tak blaziniva a ked sa rosalie vyskoci my az tak ze ma zadne labky pri mojich ociach je ozaj hyperaktivna,ked mala 7 mesiacov tak dokazla zvalit na zem 50kg labradora a to spravila taky trik ze pes ani nestihol a uz mu bola nacapena na kruku..ludia co chodia somnou vencit psy nemozu uverit a vlasne ani pochopit de berie tolku energiu ked je von je to salo saleny ... Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.pitbull.basy.sk
Sponsored content





Cvičák,skúšky - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Cvičák,skúšky
Návrat hore 
Strana 6 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Fórum :: Výcvik-
Prejdi na: