bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Cvičák,skúšky

Goto down 
+8
lucia
celenka
Monika
Offca
zebo
so-nicka
vlado
Mary
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptyUt október 30, 2007 8:48 am

ahoj lucka!! s Nesy ta caka pravdepodobne zaujimavejsi zivot ako bez nej a nex je to krizovatka cohokolvek Very Happy Rolling Eyes affraid

zacat mozes hned a ja by som ti odporucil zacat s privolackou!! havo moze vediet aj 20 povelov, ale ak ho neprivolas ostatne je na prd Wink - na to cvicak nepotrebujes

nuz a ak mas vek na to aby si sa zucastnila forumxaty, urcite nevahaj a pod - mozno xvilu aj o psox dame Rolling Eyes lol!
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptyUt október 30, 2007 4:35 pm

ahoj Lucka, ak ti ide o to ho niečo naučiť vyskušaj cvičak na Kolibe Vtačnik, býva každu sobotu . Tu je navigacia ako to najst http://kkvtacnik.szm.sk/sk/fr/index.html ..ale ceny si myslim že su tu neplatne.. A ešte som počula že je ešte iny cvičak na kolibe ale kde presne neviem... Neutral

Jo a hod sem fotku,bo sme strašne zvedavi Wink
Návrat hore Goto down
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: ozubene koliesko   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptySt október 31, 2007 3:15 am

jej dakujem za rady sunny
Nesy ma cca 3 mesiace (u nas je cca 3 tyzdne Very Happy )
nasli ju ked mala nieco cez 1 mesiac vyhodenu niekde v parku v LV alebo ZM, to neviem presne... a v utulku bola dalsi +-mesiac, takze nic u nej nie je iste, ale nevadi...

pozerala som na nete cvicaky, nasla som aj ten "vtacnik" aj "erpol" v dubravke, to by som mala blizsie...

Nesina je strasne ziva ale aj ked ju ucim ja, nepocuva ma, no priatela pocuva na slovo... ale ked sme vonku, tak nereaguje na nic... jasi sa jak diva, bezi za kazdym clovekom, dietatom ci psom... "ani obraz ani zvuk"

myslite, ze je nacase zacat s nou chodit na cvicak? niekde som citala, ze sa ma zacat az od 6-tich mesiacov...
a foto dam hned ako zistim, ako sa to robi... tongue
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptySt október 31, 2007 3:47 am

juj, ta je nadherna Wink a z ktorej mestskej casti BA si?
urcite ta odradim od polianok... co sa cvicaku tyka. tam sme chodili s mojim a potom od znamych len same negativne veci. ci sa daco po tych rokoch zmenilo, to netusim, ale uz len z principu ne.
ak dakam mas dojst na cvicak a ten chruno, co to tam cvici ti povie, ze neznasa psov typu pitbull... tak si mozes mysliet jedine to jedno...

fakt je krasnucka Embarassed
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptySt október 31, 2007 4:01 am

coze? to vazne? nasa znama si to tam chvali Shocked mam kontakt na E.Polansku...

vzdy som si myslela, ze clovek bud ma rad psy, alebo ich nema rad... ani ma nenapadlo, ze este aj medzi nimi je "diskriminacia"

mala je krasna, a strasne srandovna... nosievam si ju do roboty, aby nebola sama doma... sme z DNV ale cochvila sa budeme stahovat na opacny koniec, na "madare" tongue takze sa pozeram po cvicakoch aj tym opacnym smerom... ale aj tak, asi este pockame 2-3 mesiace.
Návrat hore Goto down
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptySt október 31, 2007 4:08 am

petinkoba napísal:
prid na chatu a poradime..zober aj stena lol!

kde? co? ako? ...aku "chatu"?
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptySt október 31, 2007 4:10 am

hmmm... nerada by som ta miatla... len sa mi to nepacilo kedysi... a ja ked som aj v obchode nespokojna, uz do neho nevkrocim.
a duplom spominana diskriminacia Wink potom je jasne, o co tomu cloveku ide Wink a dokonale vycvicenie psa to isto nebude Wink

EDIT:
toto som nasla na ten cvicak, co som pocula velmi dobre na neho:

Kynologický klub EKOIUVENTA

Cvičák na Búdkovej ulici (areál Iuventy), cvičí sa väčšinou v nedelu. Organizuje ucelené kurzy pre psov všetkých plemien (naozaj všetkých, od jorkširkákov, jazvečíkov či bišónikov, cez bíglov a jack russleov až po labradorov, nemeckých ovčiakov a dobermanov). Výcvik vedie renomovaná cvičiteľka Dáša Fridrichová a je zameraný predovšetkým na základnú ovládateľnosť mestských psov, u pokročilejších potom na poslušnosť a u vhodných psov aj na canisterapiu. Dáša vedie výcvik veľmi príjemným, ľudským a často i humorným spôsobom, ale pritom odborne a kvalifikovane. Výcvik je tam zábavou a výcvikárka Vám odovzdá dobrý odborný základ pre ďalšiu prácu so psíkom.
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptySt október 31, 2007 4:24 am

aha luci... to mas v devinskej:

http://www.cvicak.sk/
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptySt október 31, 2007 4:28 am

LUCIA ja som chodil donedavna na ten cvicak na kolibu . je to celkom OK stoji to par korun tusim 600/rok , nevyhoda je ze tam je strasne vela psov aj 30 naraz cvici. takze nejaky individualnejsi pristup tam chyba zaklady ta naucia. inak teraz je tam strasne moc steniat stafordov asi okolo 6 takze by si zapadla a kludne mozes uz chodit aj v 3 mes.

pa
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptySt október 31, 2007 6:21 am

inak super cvicak je v LH - ale pre vas asi od ruky lol!
Návrat hore Goto down
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptySt október 31, 2007 6:21 am

si to neviem predstavit ako by sme to zvladli, ked ona sa besni po vsetkych psoch na okoli... urcite by tam urobila rozruch affraid

dnes sme mali "stretko" rano sme sa pred bytovkou stretli so susedkou (tiez ma pitbula menom Mia) a som sa divila, lebo Nesina na nu skakala jak diva, chcela sa hrat a Mia bola v pohode, nechala ju na seba vyskakovat... a potom sa pri nas objavil taky velikansky pes bez majitela(neviem co to bolo, v zivote som take nieco nevidela, ale bol krasny!) tak sme sa pomalicky vytratili do vchodu, kym neodisiel geek trosku sme sa bali...

no a pred chvilou mi do nej skocil taky maly Jack russel... a jeho majitel sa z toho smial Shocked ze Nesy zaknucala... som odtial radsej zmizla...
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptySt október 31, 2007 6:26 am

neboj lucia ked bude mat Nesy rok skoci do JR a budes sa smiat ty!!! Rolling Eyes lol!
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptySt október 31, 2007 6:31 am

hehe, len ci to ten JR predycha Wink
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptySt október 31, 2007 7:06 am

uff to radsej nie Very Happy
Návrat hore Goto down
soska
skúsený
skúsený
soska


Počet príspevkov : 72
Age : 40
Localisation : Košice
Registration date : 08.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptySt október 31, 2007 10:23 am

bono ked mal 3 mesiace tiez bol na sniech ze vraj bojovy pes a boji sa vojst dnu.aleeeee uz sa neboji otvara si dvere a zapina si svetlo ked vojde do miestnosti.
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptySt október 31, 2007 4:43 pm

našla som web na ekoiuventu http://www.canisterapia.xf.cz/ ..jedna sa iba o zkladnu poslušnost a ide skor o canisterapiu.

Lucia tym že ju krpaty rafol tentokrat mal štastie,ale ja byt tebou hned by som spravila poriadok s tym panom JR,ved aby pes bezdovodne rafol a k tomu štena feny Shocked ,no psi sa väčšinou pobiju koli hračke či jedlu...tak či tak mala vyrastie a nenecha si na seba srat Twisted Evil
Je najlepšie začat s vycvikom čo najskoršie, pretože od tych 6mes. začina psom produkovat viac hormonou....ale napr.moja fena ich zrejme nemala bo sa v poslušnosti nezmenila Laughing

PS: krasna fenečka geek
Návrat hore Goto down
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptyUt november 06, 2007 2:19 am

no tak uz sa mi ozvali z Erpolu z dubravky, ze sa nespocializuju na taketo plemena No

cez vikend sme sa stretli s 3mes.fenkou mad.vyzly... konecne sa Nesina dosyta vysantila s niekym "seberovnym" Very Happy

celkom dobre uz pocuva povel "ku mne" dokonca par krat uz pocuvla aj vonku, ked bola zaujata cudzimi hafkacmi Very Happy a este vypadli nam uz 2 zubky! hmm podla veterinara uz mala vymeneny chrup...

vytesujeme sa z nej akoby to bolo nase dieta... uz si ani neviem predstavit, aky nudny bol zivot bez nej sunny
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptyUt november 06, 2007 3:02 am

nespecializuju na taketo plemena... ku... spinave. a na ake sa specializuju? do riti nakopat hajzlov.

kam chodite k veterinarovi lucka? v dubke su vyborni, ak mozem odporucit Wink bo zjavne sa v tomto pripade sekol, ze uz ma vymeneny chrup Smile tak ci to nebol daky debo, jak je dobrym zvykom...

ps: tesim sa ze mate taku radost Wink tak to ma byt Wink
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptyUt november 06, 2007 5:54 am

v DNV, ale meno si teda nepamatam... je trosku divny... alebo aspon mne sa tak zda... boli sme u neho po tyzdni... a vobec si nas nepamatal Shocked

a este v januari, ked sme si zobrali psika z ulice, boli sme u neho, ci ho nahodou nepozna, lebo nemal ani znamku ani nic... tak najprv mi vynadal, ze mu ocikal taky letak (pritom ho vobec neocikal, lebo som ho pritiahla) a potom mi dal lekciu, ze neviem drzat psa na voditku a tak... ehm este ze sme ho mali cca 2 hodiny a z toho hodinu sme ho lakali do auta a potom nam v tescu utiekol, ked sme mu sli kupit nejake veci a papanicu... a potom sa rozculil, ze ci si ma pamatat tisic psov, co k nemu chodi... pritom to bol taky orech, cely cierny s bielymi labkami a bielou hrudou... v dnv su taki podobni 2 Suspect

dnes ideme k inemu, lebo tie ocka ma zapalene stale, borova voda ani mast nezabrala...

cochvila sa budeme stahovat na opacny koniec, na "madare" a tam uz mame "znameho" veterinara, takze uvidime, ako pochodime dnes Smile

a ohl toho cvicaku... trosku ma to "bodlo" lebo mi ide o zakladny vycvik steniatka, nic ine... ale co, ved ju cvicime doma, a ked sa uz prestahujeme a trosku podrastie tak budeme chodit niekde tam drunken
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptyUt november 06, 2007 6:03 am

no tak dakujem pekne... mas recht.

anyway... drzime palce lucka Wink
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptyUt november 06, 2007 8:41 am

no pekne..a že cvičitelia Shocked Evil or Very Mad ..Erpol a pod. Mad Mad silent
Tomu vetovi by som sa byt vami vyhla...

jo to je fajn privolat ju ked je zahrata so psami. Wink Len tak dalej
Návrat hore Goto down
Sidney
skúsený
skúsený



Počet príspevkov : 74
Localisation : Bratislava
Registration date : 06.11.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptyUt november 06, 2007 9:49 am

ahojte, dneska som objavila toto forum a hned som sa aj registrovala Smile ja chodim s tou mojou 6 mesacnou zlobou na cvicak stare ihrisko, teraz sme tam len zacali chodit.

Mam velmi hyperaktivneho AST, takze rada sa zucastnim spolocneho vencenia, ak nieco take organizujete bounce
Návrat hore Goto down
action
pokročilý
pokročilý
action


Počet príspevkov : 52
Registration date : 13.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptyUt november 06, 2007 11:15 am

lucia napísal:
si to neviem predstavit ako by sme to zvladli, ked ona sa besni po vsetkych psoch na okoli... urcite by tam urobila rozruch affraid

dnes sme mali "stretko" rano sme sa pred bytovkou stretli so susedkou (tiez ma pitbula menom Mia) a som sa divila, lebo Nesina na nu skakala jak diva, chcela sa hrat a Mia bola v pohode, nechala ju na seba vyskakovat... a potom sa pri nas objavil taky velikansky pes bez majitela(neviem co to bolo, v zivote som take nieco nevidela, ale bol krasny!) tak sme sa pomalicky vytratili do vchodu, kym neodisiel geek trosku sme sa bali...

no a pred chvilou mi do nej skocil taky maly Jack russel... a jeho majitel sa z toho smial Shocked ze Nesy zaknucala... som odtial radsej zmizla...



Takto isto mne psa kusol JR, ked bol stena...Len teraz ma smolu,ze byva vedla v brane..Ked ho teraz moj pes vidi besnie...a oni prchaju:)))
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptyUt november 06, 2007 12:35 pm

Sidney napísal:


Mam velmi hyperaktivneho AST, takze rada sa zucastnim spolocneho vencenia, ak nieco take organizujete bounce


juch - spolocne vencenie ano, ale cim skor pokial sa to s mojim 5 mes. hyperaktivnym steniakom da Very Happy Wink teda bude sa to dat aj potom, ale myslim ze ak su rovnakeho pohlavia sa az tak nepohraju affraid lol!
Návrat hore Goto down
Sidney
skúsený
skúsený



Počet príspevkov : 74
Localisation : Bratislava
Registration date : 06.11.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 EmptyUt november 06, 2007 1:16 pm

zebo napísal:


juch - spolocne vencenie ano, ale cim skor pokial sa to s mojim 5 mes. hyperaktivnym steniakom da Very Happy Wink teda bude sa to dat aj potom, ale myslim ze ak su rovnakeho pohlavia sa az tak nepohraju affraid lol!

no ten moj je muzskeho pohlavia Surprised

takze navrhni den a nejako to dohodneme Wink

a jakeho mas hafana?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Cvičák,skúšky
Návrat hore 
Strana 3 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Fórum :: Výcvik-
Prejdi na: