bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Pit Bull-šteniatka

Goto down 
+5
Monika
celenka
zebo
haf-haf
Pitvál
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyPo december 03, 2007 4:18 am

petinko - cena psa teda APBT sa neurcuje vzhladom, ale tym ze havo by mal nieco viac dokazat ako to ze ma penis alebo vaginu Very Happy ja osobne by som nedal za take stena ani 1 USD Wink
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyPo december 03, 2007 4:20 am

heheh no kazdy ma svoje kriteria...mne sa napr tie modre US pity brutalne lubia . vec nazoru
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyPo december 03, 2007 4:24 am

zebo tak prečo o tom nepišeš?

vystava ast je o niečom inom ako vystava apbt čo je jedine na showke a nie na sr, (ja by som sa určite netrepala do zahraničia,kvoli tomu aby som vyskušala vystavu)..


petinko ja som pisala,že ak by mi išlo o vzhlad pre kupou štenata tak si kupim ast a chodila na vystavy..pitt nieje uznany v FCI
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyPo december 03, 2007 4:35 am

Maryk - precitaj si poriadne moje posty v tejto teme!!!

na vystavu do Košic mas dalej ako napr na vystavu do Brna !!! to nie je o vzdialenosti ale o pristupe Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

o uznanie FCI chovatelom pitov nejde - nemusia napr nenit standard podla toho akym smerom sa plemeno ubera Rolling Eyes affraid lol!
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyPo december 03, 2007 5:08 am

mysliš to čo si odpisal petinovi?? v tom maš pravdu

no ja by som asi šla na vystavu do incheby Neutral

...a preto by som ako človek ktoremu od štenda ide o vzhlad radšej kupila ast.. ved kvoli čomu sa chova ast.

..vidiš mam otazku k tej retazi...aky život z toho maju psi??
Návrat hore Goto down
Sidney
skúsený
skúsený



Počet príspevkov : 74
Localisation : Bratislava
Registration date : 06.11.2007

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyPo december 03, 2007 8:32 am

som myslela, že táto téma sa volá PREDAJ... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyPo december 03, 2007 8:36 am

boh vie ci ma PITVAL este stenata na predaj Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Sidney
skúsený
skúsený



Počet príspevkov : 74
Localisation : Bratislava
Registration date : 06.11.2007

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyPo december 03, 2007 8:39 am

petinkoba napísal:
boh vie ci ma PITVAL este stenata na predaj Rolling Eyes Rolling Eyes

heh neviem, ale viem zistit ak by dakto chcel...kedze som mala jedeho z tych hafov rezervovaneho, keby som nezohnala AST... Embarassed heh sranda...ale pravda
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyPo december 03, 2007 12:24 pm

Mary napísal:
mysliš to čo si odpisal petinovi?? v tom maš pravdu

no ja by som asi šla na vystavu do incheby Neutral

...a preto by som ako človek ktoremu od štenda ide o vzhlad radšej kupila ast.. ved kvoli čomu sa chova ast.

..vidiš mam otazku k tej retazi...aky život z toho maju psi??


myslel som moj 1 post v tejto teme!!! Rolling Eyes

ci a kde by si isla netusim confused

AST - cloveku by nemalo ist o vzhlad ale o to ako bude plemeno splnat jeho poziadavky - ja napr u AST uprednostnujem vyuzitie v sportovej kyn. ako jeho vzhlad Wink

pokial ide o psa na retazi - je uplne normalne dat psa na retaz. napr 4m retaz je lepsia ako koterec 1.5 x 1.5m. nie je to o tom kde je pes, ale kolko casu a pohybu mu doprajes!!! moji sa do koterca tesia presne tak ako tvoja do postele !!! ked budem mat pozemok podla predstavy - sup s nimi na retaz!!!

myslis ze budu mat horsi zivot ako psy v posteli Question Question Question
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyPo december 03, 2007 1:00 pm

tak či tak ide u ast o štandard...
....podla mna nieje normalne mat psa na retazi... o čom je svorka? moj pes v nej žije, tym že som jej dovolila spat v posteli (čo si ona sama vybrala) vie že som ju do nej prijala...inak by to brala ako vyhostenie zo svorky....ja nevlastim iba mojho psa,ale ja s nim aj žijem..a to je rozdiel..aspon pre mna Very Happy
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyPo december 03, 2007 1:36 pm

Mary napísal:
tak či tak ide u ast o štandard...
....podla mna nieje normalne mat psa na retazi... o čom je svorka? moj pes v nej žije, tym že som jej dovolila spat v posteli (čo si ona sama vybrala) vie že som ju do nej prijala...inak by to brala ako vyhostenie zo svorky....ja nevlastim iba mojho psa,ale ja s nim aj žijem..a to je rozdiel..aspon pre mna Very Happy

standard nehaj standardom, lebo sa zamotame tak ze z toho nikdy nevyjdeme Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

podla mna zas nie je normalne pes v posteli - je to vec nazoru!!! ale ak si to tvoja vybrala potom to treba fakt respektovat Rolling Eyes Very Happy ty so svojou zijes a podriadila si jej svoj zivot!!! ja s mojimi zijem ale oni sa podriadili mojemu zivotu a to je rozdiel ... aspon pre mna!!! lol!
Návrat hore Goto down
Sidney
skúsený
skúsený



Počet príspevkov : 74
Localisation : Bratislava
Registration date : 06.11.2007

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyPo december 03, 2007 1:41 pm

Sidney napísal:
som myslela, že táto téma sa volá PREDAJ... Rolling Eyes

a už by aj stačilo podľa mňa... scratch

založte inú tému, nech tu neni bordel... Suspect nemožem sa na to už pozerať... cyclops
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyPo december 03, 2007 1:49 pm

ja som sa jej nepodriadila tym že leži v mojej posteli Rolling Eyes , ona žije vo svorke ktoru vediem ja... Wink
ty s nimi nežiješ ale ich vlastniš
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyUt december 04, 2007 12:32 pm

mojka - boze to su ale dristy - vykaslime sa radsej na to lol!


Naposledy upravil dňa Ut december 04, 2007 1:02 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyUt december 04, 2007 12:41 pm

Jojo všimla som si tvoje dristy Razz ...ok ukončime to ...PEACE... afro
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyUt december 04, 2007 1:00 pm

Mary napísal:
Jojo všimla som si tvoje dristy Razz ...ok ukončime to ...PEACE... afro


myslel som obox ale kludne to mozes zvalit na mna lol!
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyUt december 04, 2007 1:05 pm

z mojej strany to neboli dristy Wink ..na teba nič nezvalujem ale potom nepiš v množnom čisle Suspect
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyUt december 04, 2007 1:15 pm

boze - babula - ja som s mojou asi 20 hod denne od jej 7 tyzdnov!! takze ix asi len nevlastnim!!! ozaj - pes uz davno svorkove zviera nie je a pitbull uz vobec nie!!!
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 EmptyUt december 04, 2007 2:20 pm

Boha sem nevolaj Wink

Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Pit Bull-šteniatka
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Inzercia :: Predaj-
Prejdi na: