bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Pit Bull-šteniatka

Goto down 
+5
Monika
celenka
zebo
haf-haf
Pitvál
9 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Pitvál
začiatočnik
začiatočnik
Pitvál


Počet príspevkov : 3
Registration date : 03.06.2007

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptyUt jún 19, 2007 4:00 am

Predám 2 šteniatka-psov.
Cena:5000,-
Odber:do 01.07.2007
Pit Bull-šteniatka P6160008hp5
Pit Bull-šteniatka P6160003rd2
Návrat hore Goto down
haf-haf
začiatočnik
začiatočnik



Počet príspevkov : 1
Registration date : 18.08.2007

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptySo august 18, 2007 2:17 am

Pitvál napísal:
Predám 2 šteniatka-psov.
Cena:5000,-
Odber:do 01.07.2007
Pit Bull-šteniatka P6160008hp5
Pit Bull-šteniatka P6160003rd2


mala by som vazny zaaujem o tvojho psa ale nemyslus ze sisi dal cenu moc vYsoko affraid
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptyPo august 20, 2007 5:49 am

haf-haf - preco ta zaujima cena a nie napr rodokmen??? Shocked confused

inak 15kg eukanuba cca 2000 Sk + ockovanie a odcervenie cca 1000Sk
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptyUt august 21, 2007 1:33 am

toto ma vytaca.. mali sme styri vrhy steniec a aj cena bola pre mna sitom, aby som stena nepredala k.k.tovi..

takze si rozmysli, ci je pre teba dolezite, aby si silou mocou mal image drsnaka a baby z teba stali olej alebo chces zo svojho psa kvalinu bytost s vybornym rodokmenom...
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
Monika
začiatočnik
začiatočnik
Monika


Počet príspevkov : 6
Localisation : Bratislava-Dolne Hony
Registration date : 02.05.2007

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptySo september 22, 2007 12:43 am

celenka napísal:
toto ma vytaca.. mali sme styri vrhy steniec a aj cena bola pre mna sitom, aby som stena nepredala k.k.tovi..

takze si rozmysli, ci je pre teba dolezite, aby si silou mocou mal image drsnaka a baby z teba stali olej alebo chces zo svojho psa kvalinu bytost s vybornym rodokmenom...


Pravdu máš náš hafan stal kopec peňazí ale to sme sa dozvedeli až ako posledne najprv sme pozreli rodokmeň a rodičov atd a cena bola až potom. bounce
Návrat hore Goto down
king_dogg
začiatočnik
začiatočnik



Počet príspevkov : 5
Registration date : 28.11.2007

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptySt november 28, 2007 8:21 am

Aký bude velký a kolko bude mat kg cca ked vyrastie velmi sa este neviznám ale cem si kupit a preto sa zaujímam Very Happy diky za skorú odpoved
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptySt november 28, 2007 8:37 am

nikdy nemožeš vediet či bude mat tak isto ako otec či matka...je to genetika...može byt vačši od rodičov či naopak,možeš si zobrat z vrhu najmenšieho a ked bude dospely bude najvašii alebo naopak...Moja fenka je v okoli najmenšia,ale ani nevieš ako som si tuto jej vyšku oblubila Cool

- je jedno aky je velky pit...hlavne že je to pit Wink


PS: ten inzerat je stary
Návrat hore Goto down
king_dogg
začiatočnik
začiatočnik



Počet príspevkov : 5
Registration date : 28.11.2007

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptySt november 28, 2007 8:41 am

ja iba preto ze mne sa tie mensie pacia viac tia pieskovej farby su uzasne hrozne? ty mas akaj farby a aku ma výsku pls Question
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptySt november 28, 2007 8:46 am

kuk www.buffy.wbs.cz priečinok akcie a foto Wink Si z BA?bo kludne sa možme stretnut a uvidiš ju naživo Wink
Návrat hore Goto down
king_dogg
začiatočnik
začiatočnik



Počet príspevkov : 5
Registration date : 28.11.2007

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptySt november 28, 2007 8:51 am

nie nie som z BA som z RS nasiel som jednu stranku a tam su tie pit bulli ak ces pozri si www.gottisedgekennels.com mas pekneho psa kolko ma uz rokov? Shocked
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptySt november 28, 2007 8:59 am

www.gottisedgekennels.com silent ..ja pišem o pitoch a nie o zdegenerovanych prasatach Laughing
dakujem..moja ma 2 roky..
Návrat hore Goto down
king_dogg
začiatočnik
začiatočnik



Počet príspevkov : 5
Registration date : 28.11.2007

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptySt november 28, 2007 9:04 am

ja neviem preco ale mne sa pácia práve tie zdegenerované prasatá ten ich objem Laughing tebe sa preco nepácia. a nevies aka je to presne rasa presný nazov
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptySt november 28, 2007 9:12 am

jo Pig bull Laughing ...vieš mne nejde o vyzor ako tebe..jedna sa o pitov a nie o staffordov, ak ti ide o vyzor kup si staforda a daj ho na vystavy...Wink
Návrat hore Goto down
king_dogg
začiatočnik
začiatočnik



Počet príspevkov : 5
Registration date : 28.11.2007

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptySt november 28, 2007 9:20 am

ja ho necem na vystavy ale pre seba a mne sa pácia mohutné psi zato nemozem a tento sa mi páci hrozne vies Laughing mne nejde o vystavy a take srandy ale aby sa pácil mne a aby som ho mal rád ale tento sa mi velmi paci ja zato nemozem
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptySt november 28, 2007 11:43 am

ak ide o vyzor tak si kup normalneho pita a vypracuj ho(dohovi s čim pig bulla zdegenerovali Laughing )..Wink
Chod kuknut na pitbullshow či na bulldogshow a možno zmeniš nazor Cool Nebolo by na škodu tam zajsť Wink
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptySt november 28, 2007 1:24 pm

pokial mas zaujem o nieco take vyhladaj si kennel tusim "PREDATOR" funguju niekde okolo Dolneho Kubina!! ja by som ti ale take zvierata neodporucal - povecsinou su agresivne k ludom , psyxicky na tom tiez nie su celkom ok, a na sport s niecim takym mozes zabudnut lol!


http://www.pitpredator.456.sk/
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptySt november 28, 2007 2:05 pm

predator..mne sa lubi radšej nazov Pig pittator Very Happy ...
chod na show a potom popremyšlaj Wink
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptyŠt november 29, 2007 1:23 am

no mne sa tiez lubia ti mohutni.... ti americki modri maju smrnc heh Cool

ti predatori red nose sa mi nepacia...
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptyŠt november 29, 2007 2:11 pm

petinkoba napísal:
no mne sa tiez lubia ti mohutni.... ti americki modri maju smrnc heh Cool

ti predatori red nose sa mi nepacia...

jediny kto ma šmrnc je vypracovany pit Cool

V amerike je asi všetko velke Laughing ,kolkokrat až priliš silent lol!
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptySo december 01, 2007 11:50 am

Maryk - mozno ze ten vypracovany pit dostal konecnu podobu prave v tej amerike Very Happy dokonca aj ten z forum loga prisiel pokryvat z USA do europy Wink lol!
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptyNe december 02, 2007 8:59 am

zebo napísal:
Maryk - mozno ze ten vypracovany pit dostal konecnu podobu prave v tej amerike Very Happy dokonca aj ten z forum loga prisiel pokryvat z USA do europy Wink lol!

a??

ale mne je jedno či je z ameriky a či z afriky Laughing (..pisala som, že v amerike je ASI....) Wink
ale určite ten pitt na forume ma daleko od pig pittov Razz ... neviem ako vypadali pitti pred niekolkymi rokmi v amerike, či vypadali rovnako,abo ich tam zdegenerovali...myslela som si že chov pittov neni o vzhlade,no niekomu asi o to ide...
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptyNe december 02, 2007 1:13 pm

Mary napísal:
zebo napísal:
Maryk - mozno ze ten vypracovany pit dostal konecnu podobu prave v tej amerike Very Happy dokonca aj ten z forum loga prisiel pokryvat z USA do europy Wink lol!

a??

ale mne je jedno či je z ameriky a či z afriky Laughing (..pisala som, že v amerike je ASI....) Wink
ale určite ten pitt na forume ma daleko od pig pittov Razz ... neviem ako vypadali pitti pred niekolkymi rokmi v amerike, či vypadali rovnako,abo ich tam zdegenerovali...myslela som si že chov pittov neni o vzhlade,no niekomu asi o to ide...


asi si nie celkom rozumieme!!! ked ti nejde o vzhlad potom preco jedine vypracovany pit ma smrnc?????? ak nie je xov o vzhlade tak je o "vlastnostiax" a tie moze mat aj nevypracovany pit!!! affraid lol!
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptyNe december 02, 2007 1:32 pm

...a prečo tvojim pitom davaš zabrat?? nechaj ich v kotercoch stlstnut...
ja sa priznam ked som kupovala pitta cela som mat žihaneho...ale po čase človek sa o nich dozveda viac...teraz keby som brala podla vonkajšku,tak si kupim amstaffa a možno skusim nejaku vystavu...
..nebodaj si aj ty zmenil nazor a priklanaš sa k prasiatkam Laughing
..pre mna ma smrnc vyšportovany pitt,ktoremu sa človek venuje...nepišem že musi byt ako Rambo...ale ked ma ist o vyzor pri kupe štenda tak skor nehladat podla vyzoru,ale z toho psa spravit pitta... Cool

a ty maš akych pittov?
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptyPo december 03, 2007 2:27 am

mary ked sa ti lubi vyzorom AST tak myslim ze AST sa skor podoba na pig pitta, nez na slachoveho rebroveho pitta nie ? a potom vravis ze sa ti nepacia mohutne pity ale chcela by si mohutneho AST.. mas v tom zmatok:)

p.s. tie americke modre pitbully stoja za stena od 1000-2000 USD a myslim ze na SR ich urcite nenajdete takze az take smete to asi nebudu....
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka EmptyPo december 03, 2007 4:05 am

Mary napísal:
...a prečo tvojim pitom davaš zabrat?? nechaj ich v kotercoch stlstnut...
ja sa priznam ked som kupovala pitta cela som mat žihaneho...ale po čase človek sa o nich dozveda viac...teraz keby som brala podla vonkajšku,tak si kupim amstaffa a možno skusim nejaku vystavu...
..nebodaj si aj ty zmenil nazor a priklanaš sa k prasiatkam Laughing
..pre mna ma smrnc vyšportovany pitt,ktoremu sa človek venuje...nepišem že musi byt ako Rambo...ale ked ma ist o vyzor pri kupe štenda tak skor nehladat podla vyzoru,ale z toho psa spravit pitta... Cool

a ty maš akych pittov?


ax jaj Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes APBT maju radi pohyb - nedavam im zabrat len im umoznim ten pohyb a potom vypadaju tak ako vypadaju!!! lol!


podla "vonkajsku" si mojka kup co len ces Wink ale ak ces skusit vystavu tak ju mozes skusit aj s pitom !!!

nezmenil som nazor a myslim ze ho ani nikdy nezmenim Very Happy mne nejde o vzhlad ale stale a vzdy mi ide o "vlastnosti" a tie moze mat aj pes z retaze - tucny ako prasa!!! lol!


a nakoniec - chalanisko si kce kupit pitbulla a sa mu pacia "prasce" - mali by sme mu napisat ake vlastnosti maju "prasce" vzdialene na mile od plemena APBT Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pit Bull-šteniatka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pit Bull-šteniatka   Pit Bull-šteniatka Empty

Návrat hore Goto down
 
Pit Bull-šteniatka
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Inzercia :: Predaj-
Prejdi na: