bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Tapko

Goto down 
+3
vlado
celenka
55miso
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptyPo február 26, 2007 1:37 am

pre buducnost pis polopate miso, mozno to bude lepsie.
avsak bude nam potesenim a mozeme pokecat, aj ked z vlastnej skusenosti viem, ze skalarom kilo masa denne kupovat nemusis a celkova prevadzka ta vyjde na smiesnu sumu... a je to uplne afrodiziakum;) potom to moze pokracovat fretkou atdd...Smile
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptyPo február 26, 2007 6:51 am

lol!


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 12:44 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptyPo február 26, 2007 6:54 am

affraid
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptyPo február 26, 2007 9:05 am

zebo napísal:
55miso napísal:
Ludia, dakujem vam vsetkym za vase prispevky a nazory. Moj pribeh bol sice do znacnej miery pravdivy a hoci poznacil moj zivot, momentalne si pouzivam Tapka skor na srandu ako osobu, za ktorou by som den co den ronil slzy. Niekedy mi vsak chodi hlavou, ze by som si nejake zviera zadovazil, no vacsinou ma odradi nebezpecenstvo dlhodobej starostlivosti a financnych vydavkov a tak si asi fredku, skalara a ani psa nekupim. Mozno sa vsak stretneme na 'pitbullshowe' na Liptove v lete a mozeme co to poriesit... Kedze pitbulla nemam, tak mozno prinesiem fotky Tapka Smile Laughing


pri tvojom mysleni nic nepotrebujes, bez nebezpecenstva dlhodobej starostlivosti a financnyx vydavkov ti postaci zvieratko alias hracka, ktoru skryvas v nohaviciax affraid - je nenarocna na pohyb, a aj pohrat s nou sa mozes len ked sa ti bude xciet lol!


no neviem ako ty, ale to co mam ja tam dole, sa nazyva zbran a nie hracka Cool lol!
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptyPo február 26, 2007 10:30 am

Shocked affraid Shocked affraid Shocked affraid Shocked affraid Shocked affraid Shocked affraid Shocked affraid Shocked affraid Shocked affraid Shocked affraid Shocked affraid Shocked affraid Shocked affraid Shocked affraid Shocked affraid Shocked affraid
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptyPo február 26, 2007 10:33 am

Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptyPo február 26, 2007 11:46 am

zebo napísal:
55miso napísal:
Ludia, dakujem vam vsetkym za vase prispevky a nazory. Moj pribeh bol sice do znacnej miery pravdivy a hoci poznacil moj zivot, momentalne si pouzivam Tapka skor na srandu ako osobu, za ktorou by som den co den ronil slzy. Niekedy mi vsak chodi hlavou, ze by som si nejake zviera zadovazil, no vacsinou ma odradi nebezpecenstvo dlhodobej starostlivosti a financnych vydavkov a tak si asi fredku, skalara a ani psa nekupim. Mozno sa vsak stretneme na 'pitbullshowe' na Liptove v lete a mozeme co to poriesit... Kedze pitbulla nemam, tak mozno prinesiem fotky Tapka Smile Laughing


pri tvojom mysleni nic nepotrebujes, bez nebezpecenstva dlhodobej starostlivosti a financnyx vydavkov ti postaci zvieratko alias hracka, ktoru skryvas v nohaviciax affraid - je nenarocna na pohyb, a aj pohrat s nou sa mozes len ked sa ti bude xciet lol!



hehe 100 bodov fakt dobre Wink lol!
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptyUt február 27, 2007 3:50 pm

petinkoba napísal:
zebo napísal:
55miso napísal:
Ludia, dakujem vam vsetkym za vase prispevky a nazory. Moj pribeh bol sice do znacnej miery pravdivy a hoci poznacil moj zivot, momentalne si pouzivam Tapka skor na srandu ako osobu, za ktorou by som den co den ronil slzy. Niekedy mi vsak chodi hlavou, ze by som si nejake zviera zadovazil, no vacsinou ma odradi nebezpecenstvo dlhodobej starostlivosti a financnych vydavkov a tak si asi fredku, skalara a ani psa nekupim. Mozno sa vsak stretneme na 'pitbullshowe' na Liptove v lete a mozeme co to poriesit... Kedze pitbulla nemam, tak mozno prinesiem fotky Tapka Smile Laughing


pri tvojom mysleni nic nepotrebujes, bez nebezpecenstva dlhodobej starostlivosti a financnyx vydavkov ti postaci zvieratko alias hracka, ktoru skryvas v nohaviciax affraid - je nenarocna na pohyb, a aj pohrat s nou sa mozes len ked sa ti bude xciet lol!



hehe 100 bodov fakt dobre Wink lol!

ste si isti, ze miso je naozaj chlap? co ak skryva tam dole sokujuce tajomstvo? What a Face
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptySt február 28, 2007 2:03 am



nechutny poseidon, prid na pitbull show v lete na Liptov a uvidis, kto je tu chlap
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptySt február 28, 2007 9:38 am

POZOR DALŠIA DISPLINA NA SHOW- DOKAZOVANIE MUŽNOSTI..tentokrat suťažia aj ludia..NENECHAJTE SI UJSŤ!!! Ako prvy vystupia poseidon a 55miso cherry
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptySt február 28, 2007 9:42 am

Mary napísal:
POZOR DALŠIA DISPLINA NA SHOW- DOKAZOVANIE MUŽNOSTI..tentokrat suťažia aj ludia..NENECHAJTE SI UJSŤ!!! Ako prvy vystupia poseidon a 55miso cherry

MAry a ako bude prebiehat to dokazovanie muznosti ???

pomocou pravitka ? lol!
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptySt február 28, 2007 4:55 pm

petinkoba napísal:
Mary napísal:
POZOR DALŠIA DISPLINA NA SHOW- DOKAZOVANIE MUŽNOSTI..tentokrat suťažia aj ludia..NENECHAJTE SI UJSŤ!!! Ako prvy vystupia poseidon a 55miso cherry

MAry a ako bude prebiehat to dokazovanie muznosti ???

pomocou pravitka ? lol!
ale no tak petinkoba..pravitko by nebolo treba..ved uz letmy pohlad na ten maly kopcek co ma 55miso na trenkach dava tusit, ze nie som len kralom mori ale aj kralom ehm..no sak viete Embarassed
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptyŠt marec 01, 2007 1:00 am

poseidon napísal:
petinkoba napísal:
Mary napísal:
POZOR DALŠIA DISPLINA NA SHOW- DOKAZOVANIE MUŽNOSTI..tentokrat suťažia aj ludia..NENECHAJTE SI UJSŤ!!! Ako prvy vystupia poseidon a 55miso cherry

MAry a ako bude prebiehat to dokazovanie muznosti ???

pomocou pravitka ? lol!
ale no tak petinkoba..pravitko by nebolo treba..ved uz letmy pohlad na ten maly kopcek co ma 55miso na trenkach dava tusit, ze nie som len kralom mori ale aj kralom ehm..no sak viete Embarassed

treba vas asi poupravit... pre lepsie pohodlie si treba zobrat krajcirsky meter, predsa len take pravitko nie je vhodne na tieto ucely. I ked je to asi individualne a pre poseidona to skolacke pravitko hadam vystaci. Inak muznost sa da dokazovat aj inak... Napr v Azii je poriadne ochlpenie muza vysoko uznavane. Nech je vsak ta disciplina akakolvek, vitaz je uz teraz jasny Cool
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptyŠt marec 01, 2007 9:29 am

petinko..tak to som zrovna nemyslela Laughing...ale ked pišete o pravitkach..čo tak kovove Razz
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptyPo marec 05, 2007 3:35 am

55miso napísal:
poseidon napísal:
petinkoba napísal:
Mary napísal:
POZOR DALŠIA DISPLINA NA SHOW- DOKAZOVANIE MUŽNOSTI..tentokrat suťažia aj ludia..NENECHAJTE SI UJSŤ!!! Ako prvy vystupia poseidon a 55miso cherry

MAry a ako bude prebiehat to dokazovanie muznosti ???

pomocou pravitka ? lol!
ale no tak petinkoba..pravitko by nebolo treba..ved uz letmy pohlad na ten maly kopcek co ma 55miso na trenkach dava tusit, ze nie som len kralom mori ale aj kralom ehm..no sak viete Embarassed

treba vas asi poupravit... pre lepsie pohodlie si treba zobrat krajcirsky meter, predsa len take pravitko nie je vhodne na tieto ucely. I ked je to asi individualne a pre poseidona to skolacke pravitko hadam vystaci. Inak muznost sa da dokazovat aj inak... Napr v Azii je poriadne ochlpenie muza vysoko uznavane. Nech je vsak ta disciplina akakolvek, vitaz je uz teraz jasny Cool
miso tak trosku z ineho sudka..ako mal Tapko najradsej, ked si ho skrabal?
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 EmptyPo marec 05, 2007 4:57 am

Tapko to mal rad, ked som sa mu dostatocne venoval. Velmi rad utocil na zabricky a male chameleonky. Naopak mal velmi velky odpor k hrochom, takze ich vzdy obchadzal... Do hrocha by istotne nezahryzol ani trochu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tapko - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tapko
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» TAPKO SA NASIEL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Pokec :: Pokec-
Prejdi na: