bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Tapko

Goto down 
+3
vlado
celenka
55miso
7 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 5:39 am

Tapko. Ahojte. Som Miso a mam uz dost vela rokov od mojho osobneho nestastia. Mozno si myslite, ze sa hram na dospelaka a ze mi to nejde. Nechcem ani uvadzat svoj vek. Len mi prosim povedzte, co si myslite a co mi radite.

Zacalo to v juni roku 1996. Boli prazdniny a ja som prisiel na navstevu za svojou starkou do mensieho mestecka ma strednom Slovensku. Na dvore ma cakalo male steniatko. Smejte sa mi, ked chcete ale TO BOLO TO NAJMILSIE, CO TENTO SVET KEDYSI MAL. A ja som ho hned mal rad a radsej. Moji rodicia sa casto predo mnou hadavali a preto som v tomto havkovi nasiel vyborneho kamarata. Bol to niekto, kto bol ku mne vzdy mily. Toto som dovtedy nepoznal. Zo psa sa stal moj najlepsi kamarat. Avsak prazdniny koncili a steniatko zostalo na dvore same. Rozlucit sa s nim bolo strasne tazke. Vzdy som sa vtedy tesil, ze sa k starkej vratim a ze budem s Tapkom. Pes vsak dospieval a potreboval spolocnost, na ktoru bol zvyknuty. Bal som sa, ze utecie. Bolo to vsak male mesto, takze som vedel ze jeden vybeh nebude tragicky. A tak sa mesiacmi ci rokmi pes z casu na cas vybral na vychadzky. Bolo to vsak strasne, ked som za starkou priesiel a psa ani raz neuvidel. Bolo to strasne, nemyslel som na nic ine ako na psa a ze ci sa vrati. Nic ine pre mna neexistovalo. Vzdy som si vecer poplakal a nepripustal si, ze by am mohlo nieco v zivote okrem Tapka potesit. Bola to takmer aj pravda, ale predsa len som napriklad na telocviku celkom rad behal za loptou, pocitoval som radost, ktoru som si zakazoval pripustat. Strasne som sa do seba zavrel. Doma som bol ticho a aj vonku. Nic ma skoro nebavilo. Rodicia museli konat. Pes bol uz dlho prec a moje psychycke zatvaranie sa do seba bolo nebezpecne. Zobrali ma k psychologovi. Tam mi nepovedali takmer nic. Ze skus si predstavovavat, ze mas psa doma. Ked som na druhom sedeni povedal, ze sa mi to celkom pacilo, tak mi povedali, ze nech sa pomaly tohto zbavujem. Bolo to tazke. Vzdy som dufal, ze mi raz mama dovoli zobrat Tapka od starkej ku nam domov. Nepovolila. Nikdy. Viem, ze tento fakt moj zivot zasadne ovplyvnil, t.j. pokazil. Chut do zivota ma opustila. Ale zil som. Pomaly som si zacal uvedomovat, ze bol to len pes a tak sa snazil ludskych kamaratov. No to uz bolo neskoro, nedokazal som sa zacleit do kolektivov, bol som neschopny zalozit vztah a tak som to postupom casu vsetko vzdal a uz sa snazim co najviac uzatvarat do seba a nic necitit. Nechcem novych kamaratov ani kamratky. Stratil som zabrany. Pijem a fajcim. Na nic sa netesim. Ma este vobec cenu zit? Poradte
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 6:00 am

ked toto vsetko pises, tak ma... uz len preto, ze nad tym rozmyslas.

ps: nepatri to skor do pribehov?
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 6:06 am

no miso smutny pribeh co uz.... uz nie si dieta a musis si uvedomit ze je to za tebou a snazit sa uvazovat pozitivne Wink

pripadne kupit noveho tapka Wink
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 6:14 am

petinkoba napísal:
no miso smutny pribeh co uz.... uz nie si dieta a musis si uvedomit ze je to za tebou a snazit sa uvazovat pozitivne Wink

pripadne kupit noveho tapka Wink

uplny suhlas. a ak cakas, ze ta zacneme lutovat, zabudni. vschop sa a uvedom si, ze zivot ide dalej.
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 6:20 am

celenka napísal:
petinkoba napísal:
no miso smutny pribeh co uz.... uz nie si dieta a musis si uvedomit ze je to za tebou a snazit sa uvazovat pozitivne Wink

pripadne kupit noveho tapka Wink

uplny suhlas. a ak cakas, ze ta zacneme lutovat, zabudni. vschop sa a uvedom si, ze zivot ide dalej.

ako vravim, uz nic necakam. Noveho psa si uz netrufnem kupit. Ale potrebujem nieco blizke vedla seba mat, mozno si o par rokov kupim maleho skalara a nazvem ho Tapko II.
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 6:36 am

tak ti drzime palce Wink chces akvarko? mam ich doma neurekom Wink jedno pre teba umyjem a darujem ti Smile
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 6:45 am

celenka napísal:
tak ti drzime palce Wink chces akvarko? mam ich doma neurekom Wink jedno pre teba umyjem a darujem ti Smile

este nie som pripraveny Neutral ale dik, somrad, ze v teba mozem najst oporu. Skoda len, ze neviem, co za cloveka sa skryva za tou maskou, co mi tiez pisal. Je to naozaj taky expertt na psy, preco neodkryjes svoju tvar? Alebo preco aspon neukazes svojho psa?
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 7:20 am

lol!


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 12:42 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 7:28 am

55miso napísal:
celenka napísal:
tak ti drzime palce Wink chces akvarko? mam ich doma neurekom Wink jedno pre teba umyjem a darujem ti Smile

este nie som pripraveny Neutral ale dik, somrad, ze v teba mozem najst oporu. Skoda len, ze neviem, co za cloveka sa skryva za tou maskou, co mi tiez pisal. Je to naozaj taky expertt na psy, preco neodkryjes svoju tvar? Alebo preco aspon neukazes svojho psa?


Miso ja som naslovovzaty odbornik na psov za mna hovoria desatrocia prace a vycviku psov a stovky odchovanych kvalitnych vrhov z ktorych vzisli desiatky intersampionov lol!

moju tvar neukazujem nakolko som pod statutom chraneneho svedka v jednej z najvacsich kauz na slovensku verim ze sa uspokojis s mojou maskou .. a psa tiez neukazujem je to totiz novovyslachtene plemeno a nechcem aby mi ho dakto odkukal a ukradol napad lol! lol!
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 7:34 am

citácia :
Miso ja som naslovovzaty odbornik na psov za mna hovoria desatrocia prace a vycviku psov a stovky odchovanych kvalitnych vrhov z ktorych vzisli desiatky intersampionov lol!

moju tvar neukazujem nakolko som pod statutom chraneneho svedka v jednej z najvacsich kauz na slovensku verim ze sa uspokojis s mojou maskou .. a psa tiez neukazujem je to totiz novovyslachtene plemeno a nechcem aby mi ho dakto odkukal a ukradol napad lol! lol!

jaaaaaaaj, tak to ste boli vy, co som sa tolko smiala na typkovi, co si viedol psa prikryteho plachtou... pocuj.. nemusis to casto prat?


Naposledy upravil dňa Št február 22, 2007 7:38 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 7:34 am

zebo napísal:
55miso - co tak miesto krcmy navstivit utulok a tam ti nejaky ten havo urcite padne do oka !!!

ty nemusis na nic cakat, havo bude cakavat na teba a ocakavat troxu uprimnej tvojej naklonnosti !!!!

lutovat a vyhovarat sa mozes v krcme, ale tu hladaj sposob ako zo sraciek von!!!!!

aj ten pes je len clovek a cim viac spoznavam ludi, tym viac milujem psov lol!

55miso: presne tak... a ja osobne ti rada pomozem
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 7:38 am

lol!


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 12:42 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 7:39 am

aaaaaaaaaaaaaa, pomoc... zmen prosim ta tie moje sialene i/y ... nechapem ako som to mohla napisat :-D prykriteho... koksoooooooooooooo... :-!
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 7:43 am

celenka napísal:
zebo napísal:
55miso - co tak miesto krcmy navstivit utulok a tam ti nejaky ten havo urcite padne do oka !!!

ty nemusis na nic cakat, havo bude cakavat na teba a ocakavat troxu uprimnej tvojej naklonnosti !!!!

lutovat a vyhovarat sa mozes v krcme, ale tu hladaj sposob ako zo sraciek von!!!!!

aj ten pes je len clovek a cim viac spoznavam ludi, tym viac milujem psov lol!

55miso: presne tak... a ja osobne ti rada pomozem

si zlate dievca, ze chces pomahat cloveku, ktoreho si v zivote nevidela Cool teda neratame tu fotku, co mam zverejnenu Smile
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 7:45 am

55miso napísal:
celenka napísal:
zebo napísal:
55miso - co tak miesto krcmy navstivit utulok a tam ti nejaky ten havo urcite padne do oka !!!

ty nemusis na nic cakat, havo bude cakavat na teba a ocakavat troxu uprimnej tvojej naklonnosti !!!!

lutovat a vyhovarat sa mozes v krcme, ale tu hladaj sposob ako zo sraciek von!!!!!

aj ten pes je len clovek a cim viac spoznavam ludi, tym viac milujem psov lol!

55miso: presne tak... a ja osobne ti rada pomozem

si zlate dievca, ze chces pomahat cloveku, ktoreho si v zivote nevidela Cool teda neratame tu fotku, co mam zverejnenu Smile


miso som si isty ze celenka ti chce pomoct dostat sa do bielej plachty medzi 4 gumenne steny lol!
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyŠt február 22, 2007 7:47 am

petinkoba napísal:
55miso napísal:
celenka napísal:
zebo napísal:
55miso - co tak miesto krcmy navstivit utulok a tam ti nejaky ten havo urcite padne do oka !!!

ty nemusis na nic cakat, havo bude cakavat na teba a ocakavat troxu uprimnej tvojej naklonnosti !!!!

lutovat a vyhovarat sa mozes v krcme, ale tu hladaj sposob ako zo sraciek von!!!!!

aj ten pes je len clovek a cim viac spoznavam ludi, tym viac milujem psov lol!

55miso: presne tak... a ja osobne ti rada pomozem

si zlate dievca, ze chces pomahat cloveku, ktoreho si v zivote nevidela Cool teda neratame tu fotku, co mam zverejnenu Smile


miso som si isty ze celenka ti chce pomoct dostat sa do bielej plachty medzi 4 gumenne steny lol!

ty zly netvor, niekto mi chce pomoct a ty si robis srandu zo mna. Si bestia ako na tej maske affraid
Návrat hore Goto down
soska
skúsený
skúsený
soska


Počet príspevkov : 72
Age : 40
Localisation : Košice
Registration date : 08.01.2007

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: ...   Tapko EmptyPi február 23, 2007 7:01 am

1


Naposledy upravil dňa Po marec 12, 2007 1:15 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyPi február 23, 2007 7:33 am

lol!


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 12:43 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyPi február 23, 2007 9:14 am

ahoj Mišo..
hej smutny pribeh,ale ako piše zebo, musiš sa zo sračiek dostať von...Vieš ja vždy hovorim "život ide dalej, nezastavuj sa,neobracaj sa dozadu,ale chod vpred" ..Čo bolo to bolo,stalo sa,a za to čo sa stalo ty vobec nemožeš,tak sa netrap..ked tak rieš problemy čo najlepšou cestou..chod do utulku,tam čaka vela psikov na noveho majitela, či si kup ine zvieratko ako napr. fretku Twisted Evil Laughing
Návrat hore Goto down
soska
skúsený
skúsený
soska


Počet príspevkov : 72
Age : 40
Localisation : Košice
Registration date : 08.01.2007

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyPi február 23, 2007 9:16 am

aaaaaaaa niekoho som urazil.pana dokonaleho
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyPi február 23, 2007 11:04 am

[


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 12:43 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptySo február 24, 2007 3:32 am

soska napísal:
Co ja viem?Ja tiez nestojim vsetkymi 4mi na Zemi ale co uz?!Toho jedineho ti nikto nevrati,ale su iny a tiez mozu byt super.Skus!A co sa tyka tych DVOCH odbornikov,nemam nic proti nim uplne v pohode,ale dufam ze to povazovali za srandu a tak to aj pisali lebo si osobne myslim,ze byt mudry s knih je sice fasa ale neprakticke.zivot uci ludia....ak by ste nechapali rad vysvetlim.(sorry neodpustim si)kamos ma na to super vyraz CO,ŽEDOL KĽUČIK S KNIŽNICI? Basketball

soska toho misa poznam osobne uz cca 7 rokov a ten pribeh s Tapkom sa mu vazne stal ale ani zdaleka tym nieje az tak poznaceny ako to opisuje v tom texte takze tak Wink
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptySo február 24, 2007 3:33 am

Mary napísal:
ahoj Mišo..
hej smutny pribeh,ale ako piše zebo, musiš sa zo sračiek dostať von...Vieš ja vždy hovorim "život ide dalej, nezastavuj sa,neobracaj sa dozadu,ale chod vpred" ..Čo bolo to bolo,stalo sa,a za to čo sa stalo ty vobec nemožeš,tak sa netrap..ked tak rieš problemy čo najlepšou cestou..chod do utulku,tam čaka vela psikov na noveho majitela, či si kup ine zvieratko ako napr. fretku Twisted Evil Laughing

Mary fretka je urcite super zvieratko .... a este v spolocnej domacnosti s pitbullom uplna idylka Wink lol!
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyNe február 25, 2007 10:25 am

petinkoba napísal:

Mary fretka je urcite super zvieratko .... a este v spolocnej domacnosti s pitbullom uplna idylka Wink lol!
tak to hej pokial sa niekedy nechsu zožrať navzájom Laughing
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko EmptyPo február 26, 2007 1:20 am

Ludia, dakujem vam vsetkym za vase prispevky a nazory. Moj pribeh bol sice do znacnej miery pravdivy a hoci poznacil moj zivot, momentalne si pouzivam Tapka skor na srandu ako osobu, za ktorou by som den co den ronil slzy. Niekedy mi vsak chodi hlavou, ze by som si nejake zviera zadovazil, no vacsinou ma odradi nebezpecenstvo dlhodobej starostlivosti a financnych vydavkov a tak si asi fredku, skalara a ani psa nekupim. Mozno sa vsak stretneme na 'pitbullshowe' na Liptove v lete a mozeme co to poriesit... Kedze pitbulla nemam, tak mozno prinesiem fotky Tapka Smile Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tapko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tapko   Tapko Empty

Návrat hore Goto down
 
Tapko
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» TAPKO SA NASIEL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Pokec :: Pokec-
Prejdi na: