bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Agresivita

Goto down 
+3
zebo
Mary
vlado
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
rado1488
mierne pokročilý
mierne pokročilý
rado1488


Počet príspevkov : 35
Registration date : 09.12.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptySt január 24, 2007 12:39 am

Mary napísal:
ale ne v poho, nenechajte sa vyrušovať..ja iba nechcem aby sa tu vraždilo Laughing
k tomu by hadam nedoslo.
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptySt január 24, 2007 5:52 am

[


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 5:27 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
rado1488
mierne pokročilý
mierne pokročilý
rado1488


Počet príspevkov : 35
Registration date : 09.12.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptySt január 24, 2007 9:00 am

zebo napísal:
rado1488 napísal:
Mary napísal:
ale ne v poho, nenechajte sa vyrušovať..ja iba nechcem aby sa tu vraždilo Laughing
k tomu by hadam nedoslo.


neviem, neviem, keby na mna vypustil svojho agresora !!!! to by mi uz nepomohli ani super bojovi psi heho kamosa - ked su tiez agresori na ludi affraid lol!
si dost trapny
Návrat hore Goto down
rado1488
mierne pokročilý
mierne pokročilý
rado1488


Počet príspevkov : 35
Registration date : 09.12.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptySt január 24, 2007 9:05 am

zebo napísal:
rado1488 napísal:
Mary napísal:
ale ne v poho, nenechajte sa vyrušovať..ja iba nechcem aby sa tu vraždilo Laughing
k tomu by hadam nedoslo.


neviem, neviem, keby na mna vypustil svojho agresora !!!! to by mi uz nepomohli ani super bojovi psi heho kamosa - ked su tiez agresori na ludi affraid lol!
mne sa zda ze ked mas odpovedat na normalnu otazku tak radsej robis zo seba k... a zosmiesnujes druhych.neviem ake mas skusenosti (ked niake mas)s pitmi ale tvoje argumenty sa skor hodia do materskej ked nie do pomocnej skoly.a uz nereaguj na moje prispevky lebo stakych ludi jak si ty ma ide j...!
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptySt január 24, 2007 10:09 am

rado1488 napísal:
Mary napísal:
ale ne v poho, nenechajte sa vyrušovať..ja iba nechcem aby sa tu vraždilo Laughing
k tomu by hadam nedoslo.

no neviem neviem Laughing Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptySt január 24, 2007 12:11 pm

[


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 5:28 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptySt január 24, 2007 12:12 pm

[


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 5:28 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
rado1488
mierne pokročilý
mierne pokročilý
rado1488


Počet príspevkov : 35
Registration date : 09.12.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptyŠt január 25, 2007 6:50 am

zebo napísal:
rado1488 napísal:
zebo napísal:
z toho co tu citam som trochu rozcarovany!!!!

Bez urazky, treba si precitat vlastnosti plemena, a potom skusit hladat odpovede!!!!

Ja nepoznam vasix havov, ja neviem ci maju pp.

1. ak maju - co je to potom za havov, a od akeho "chovatela"????

2. ak nemaju - preco asi nemaju ????
poviem ti takto..urcite narazas nato ze pit nesmie prejavit agresiu voci cloveku inak ide s chovu "von"..ale mam kamarata ktory nepochadza zo slovenska a ma psov na fight.ma spickovych psov po spickovych rodicoch za niekolko tisis euro.a aj u neho sa najde taky ktory nema rad/a ludi.dokonca aj zautoci.a vlastnosti tohoto plemena vieme asi vsetci tu dobre.moja fenka zazila dost neprijemnu skusenost s ludmi a odvtedy je proste nedoverciva a az agresivna voci cudzim ludom..aj ked uz v minulosti mala take sklony..takze bez urazky chlape ale fakt neviem co si tym chcel povedat aby sme si precitali vlastnosti tohto plemena..


xces sa bavit seriozne, tak napis seriozny prispevok !!!!!

1. ak ma spickovyx psov po spickovyx rodicox nie je problem dat sem ped. !!!!
2. ak ma spickovyx psov na fight - precitaj si "cajun rules" pravidlo 5
3. ak je tvoja suka agresor, vzdy sa s tym da nieco urobit, len treba mat zaujem

ja ta zosmiesnovat nemusim , lebo si to robis sam
je zo srbska a tam ako vieme je to inak ako u nas.dokonca im vychadza aj casopis.o jeho psoch ti zozeniem co chces.a pravidla na fight si citat nechcem mna to nezaujima a ani to vidiet nechcem.mne sa tie zapasy priecia.a sa tyka mojej suky nevadi mi ze nema rada ludi.doma je mila a hrava a vonku je na voditku medzi ludmi a chodime do lesa kde nikto neni tak ziadny problem.
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptyŠt január 25, 2007 7:41 am

...


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 5:29 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
rado1488
mierne pokročilý
mierne pokročilý
rado1488


Počet príspevkov : 35
Registration date : 09.12.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptyŠt január 25, 2007 11:56 pm

zebo napísal:
rado - preco sa snazis nas zakazdym niecim ohurit????

1. pravidla maju cca 100 rokov a platia pre cely svet rovnake!!! aj v Srbsku aj v USA a aj v Mongolsku!!!!!
2. ja casopis poznam, nemusis mi nic zhanat, mne bude stacit ked sem hodis link na jeho ChS alebo das ped jeho psov - tot vsetko
3. ja ti budem drzat palce, aby sa ti nic zle neprivodilo a aby pan poslanec Galbavy nemal zase dovod spekulovat nad hyper agresivnymi plemenami a nedajboze skusat presadit nejaky obmedzujuci zakon.
urcite srbskom vsetkych ohurim Laughing
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptyPi január 26, 2007 2:57 am

[


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 5:29 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptyPi január 26, 2007 4:46 am

zebo napísal:



ale pozor, toto je moje dievca Very Happy


http://www.abrutis.com/video.php?id=2000 lol!


........ na tu moju sa zdaleka nechyta..... http://www.dusky.sk/halbot/?id=2953 I love you lol!
Návrat hore Goto down
Martin
začiatočnik
začiatočnik
Martin


Počet príspevkov : 1
Registration date : 26.01.2007

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Bojko   Agresivita - Stránka 2 EmptyPi január 26, 2007 5:40 am

Ako odnaucim mojho Frediho sa bat vecsich psov pokusal ho ked bol malicky a scem nech je radsej agresivny ako bojko
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptyPi január 26, 2007 6:33 am

[


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 5:30 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptyPi január 26, 2007 7:44 am

Martin napísal:
Ako odnaucim mojho Frediho sa bat vecsich psov pokusal ho ked bol malicky a scem nech je radsej agresivny ako bojko
no ja som sa moju snažila pred napadnutim ubraniť,ale nepodarilo sa, tiež ju napadol pes,ked bola mala..potom sa bala väčšich psov,ale teraz na nich šteka a vrči (ale na psich kamošov nie)..

Kolko ma tvoj pes?
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptyPi január 26, 2007 7:46 am

petinkoba napísal:
zebo napísal:



ale pozor, toto je moje dievca Very Happy


http://www.abrutis.com/video.php?id=2000 lol!


........ na tu moju sa zdaleka nechyta..... http://www.dusky.sk/halbot/?id=2953 I love you lol!

aj ja cem byť chlap a mať take ženy lol!
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptySo január 27, 2007 11:17 am

Mary napísal:
petinkoba napísal:
zebo napísal:



ale pozor, toto je moje dievca Very Happy


http://www.abrutis.com/video.php?id=2000 lol!


........ na tu moju sa zdaleka nechyta..... http://www.dusky.sk/halbot/?id=2953 I love you lol!

aj ja cem byť chlap a mať take ženy lol!


Mary ale aj zena moze mat take zeny ..... kto hlada ten najde
lol!
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptySo január 27, 2007 11:32 am

Maš pravdu..idem si taku najsť Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptyŠt február 08, 2007 4:42 am

MY CHCEME BITKU!!! Very Happy lol!
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptyŠt február 08, 2007 4:45 am

ludia tak sa uz nehadajte;) aj tak je z vas najkrajsi pitbull moj Max... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ale nee no sak klud ludia mate pravdu obidvaja a kazdy v niecom spokojni? Smile
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptyŠt február 08, 2007 4:47 am

Martin napísal:
Ako odnaucim mojho Frediho sa bat vecsich psov pokusal ho ked bol malicky a scem nech je radsej agresivny ako bojko


Ferdoo? Smile Martin,ty si petin frajer? Cool povedz ferdovy aby sa tych velkych psov nebal, ze si stale pri nom Wink fakt mu to vysvaetli on to pochopi... ;)mylsim to alevazne! Mad
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptyŠt február 08, 2007 7:12 am

[


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 5:30 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptyŠt február 08, 2007 10:56 am

to sonička: Laughing keby to tak fungovalo,tak by ma buffy už dávno v nejakych veciach počuvla, ale bohužial pes nerozumie našmu kmeňu afro geek
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 EmptyŠt február 08, 2007 10:59 am

so-nicka napísal:
ludia tak sa uz nehadajte;) aj tak je z vas najkrajsi pitbull moj Max... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ale nee no sak klud ludia mate pravdu obidvaja a kazdy v niecom spokojni? Smile
Iba jeden može mať pravdu..ale kto?? Heeeeej ludia pobite sa,roztrhajte, ako besne,dive zvery cheers
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Agresivita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Agresivita   Agresivita - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Agresivita
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Fórum :: Výcvik-
Prejdi na: