bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 CHATA

Goto down 
+2
vlado
celenka
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyŠt september 06, 2007 4:52 am

petinkoba napísal:
len aby vas nezaskocil 6 hodin tancujuci miso ktoremu sa pri nose zrkadli biely prasok hahaha

skoda ze mary nepise viac , mohli by sme si to ozrejmit ci aj tapka prijmeme do partie


miskovi primiesame do bieleho prasku aj cement (aby mu mozog nezmakol) mam ho teraz dost lol!

no snad sa nam dievka k tomu vyjadri - vsetci tuzobne ocakavame lol!
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyŠt september 06, 2007 4:55 am

ufff Eli to ja zas neviem o tvojix tajomstvax spojenyx s Tapkom - daj o tom nieco lol!
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyŠt september 06, 2007 4:58 am

ono zil tapko na dedine pobliz mojej... to miso netusi... ze jeho babka temer mojou susedou bola...
a ked tapko smutkom za misom pomaly hynul... rozhodla som sa ho prisvojit. babuska uz nevladala, tak sme sa s kamosili.. Wink
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyŠt september 06, 2007 5:03 am

Eli - aj blizsie skamosili??? lol!

som netusil kolko prekvapeni ukryva Tapko - betar, teraz asi tusim preco je neodolatelny - zeby pre svoj mlsny "jazycek"??? lol!
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyŠt september 06, 2007 5:14 am

Embarassed
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyŠt september 06, 2007 5:18 am

koniec koncov tapkov pribeh konci ovela prozaickejsie a menej romanticky : v osarpanom hrnci na gulas v ciganskej osade za zvolenom

p.s. do misa nerypte, lebo nam nenadeli bodky Surprised
Návrat hore Goto down
soska
skúsený
skúsený
soska


Počet príspevkov : 72
Age : 40
Localisation : Košice
Registration date : 08.01.2007

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyŠt september 06, 2007 9:00 am

ludia poslite linky na dzive chaty vyberieme si ja si myslim ze na zaciatok by som fakt uprednostnil stred slovenska.skusim hladat a poslem nieco .nazdar zebo este ze je tu chat.
Návrat hore Goto down
soska
skúsený
skúsený
soska


Počet príspevkov : 72
Age : 40
Localisation : Košice
Registration date : 08.01.2007

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: linky na chatu   CHATA - Stránka 2 EmptyŠt september 06, 2007 9:15 am

huraaa na 4 pokus mi to dovilo napiisat,,,,ludia kuknite http://reality.bazos.sk/inzerat/344838/Dovolenka-na-Orave.php NIE TAK CELKOM STRED ALE GOOD alebo?!http://www.sielnicaholiday.sk/sk/welcome.html
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyŠt september 06, 2007 10:58 am

peto v mojich snoch nefiguruje tapko a ani ty..ale princ na čiernom koni s ok pitmi Twisted Evil

s jedlom pomožem cherry
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyŠt september 06, 2007 11:54 am

deturence moje pestrofarebne Wink kukla som na secko svojim odbornym okom a moj nazor je tak, ze to bude super niekde v okoli zvolena, resp. banskej bystrice - tzn. donovaly Wink
mame to my zo zapadu v pohode, ci uz by the car or by the train, rovnako tak nas soska s rodinou vlakom abo stvorkolesovym zazrakom.
zebo detto.
vykukavam chaty a su tam veru krasavice.. pozbieram a dam vam to sem.. chcete aj daco v okoli? napriklad termalne pramene? ci hrozi, ze sa nacengani utopime?

flower
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyŠt september 06, 2007 12:21 pm

Mary napísal:
peto v mojich snoch nefiguruje tapko a ani ty..ale princ na čiernom koni s ok pitmi Twisted Evil

s jedlom pomožem cherry

uff volaky som z toho zmateny lol!


do jedla nam s Eli nebabri - my vam predvedieme nase kulinarske sxopnosti lol!
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyŠt september 06, 2007 12:38 pm

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question veru nejsi sam

jojo, my sme zohrati kuchari
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyPi september 07, 2007 1:17 am

celenka - to znie dobre ! no ja by som sa aj prihovoril za termalne pramene... alebo daco interesant v okolo

mary - tymto si mi zlomila srdce
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyPi september 07, 2007 5:33 am

petino ospravedlnujem sa ti,ale ja som ti to dala na rovinu Cool
ludia ja vas rada metiem Razz

no ja sa vody stranim No ..
ale problem je,že ja sa nebudem ku vam moct pridat.. zrejme tonto rok to nepojde
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyPi september 07, 2007 6:13 am

toto som nechcela pocut Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyPi september 07, 2007 7:31 am

OMG - Mary ale my sme iba zartovali - nemusis spat s tapkom v posteli, bat sa nezamrezovanych okien ani nosit kozeny pas cudnosti - vsetko bude prebiehat v maximalnom klude a poriadku lol!
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyPi september 07, 2007 8:32 am

Mary - kua zacinas ma srat!!! Evil or Very Mad Twisted Evil nexceme po tebe mesiac, ale posrane 2 dni - tak bez do prdele s tvojim problemom Evil or Very Mad Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyPi september 07, 2007 9:13 am

zebo napísal:
Mary - kua zacinas ma srat!!! Evil or Very Mad Twisted Evil nexceme po tebe mesiac, ale posrane 2 dni - tak bez do prdele s tvojim problemom Evil or Very Mad Twisted Evil


Shocked Shocked Shocked no sorry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyPi september 07, 2007 3:25 pm

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm scratch

vlastne ak by nesla mary, tak sa mi tusim uvolni miesto vedla celenky a tapka? bounce bounce bounce

inak moznost ist sa vykydnut do nejakeho pramena by bola velkym plusom... cigara do pusy a ziadne starosti... teda len by som musel strazit zebovi ruky, ci sa nepokusaju o nieco zvratene Very Happy
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptySo september 08, 2007 11:18 am

misko pozor mam za sebof ryxlokurz sikovnyx ruk!!! posedenie v prameni s tebof vsak vzbudzuje obavu ci zblnkotanie vody bude prirodne, ale este ze budeme mat tie cigary, tym padom sa stane ozon znesitelne dyxatelny lol!
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyNe september 09, 2007 2:35 pm

rychlokurz sikovnych ruk? to znamena, ze vies rychlo ustrikovat sveter alebo nieco ine ta ucili? scratch

v ramci srandy skusim stastie, kto by mohol ist cez vikend 5.-7. 9.? vsetci? Twisted Evil
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyNe september 09, 2007 11:43 pm

5.-7.10. si myslel?
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyPo september 10, 2007 1:37 am

celenka napísal:
5.-7.10. si myslel?

affraid co uz, prsty su daleko od mozgu a nie vzdy napisu to, co si hlava mysli... affraid

uz sme teda dvaja?
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyPo september 10, 2007 1:44 am

zial nie... skola vola Sad
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 EmptyPo september 10, 2007 3:25 am

navrhujem pockat do nabuduceho roka aby mohla aj mary ist Rolling Eyes

no inak vidim ze vybrat ten spravny datum nebude med lizat
Návrat hore Goto down
Sponsored content





CHATA - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: CHATA   CHATA - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
CHATA
Návrat hore 
Strana 2 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Pokec :: Pokec-
Prejdi na: