bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 BULLDOGSHOW na Slovensku!!!

Goto down 
+5
vlado
55miso
celenka
zebo
Mary
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: BULLDOGSHOW na Slovensku!!!   BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 EmptyUt júl 03, 2007 4:16 am

Laughing

no jo na chate, niekto sa ce rozbiť What a Face ?

Nabuduce, všetci na showke pri vstupe do arealu povinne nastupiť ku nam clown

PS: tešime na ďalšiu showku bounce Wink
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: BULLDOGSHOW na Slovensku!!!   BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 EmptyUt júl 10, 2007 12:41 pm

fotky boli aktualizovane Wink) kuknite stranu 5.
dala som to dokopy. uz som to mala na solo linke, ale to by bolo zase preklikavaciek, tak sa mi to zdalo lepsie;)))
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
Monika
začiatočnik
začiatočnik
Monika


Počet príspevkov : 6
Localisation : Bratislava-Dolne Hony
Registration date : 02.05.2007

BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: BULLDOGSHOW na Slovensku!!!   BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 EmptySo september 22, 2007 12:36 am

celenka napísal:
taky tak cyclops cheers Laughing

Veľmi pekná akcia len škoda že tak ďaleko ja som z BA a mat v aute toho nášho 40 kg no neviem Laughing
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: BULLDOGSHOW na Slovensku!!!   BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 EmptySo september 22, 2007 1:00 am

cakali sme ta Sad skoda ze si nedosla... autom su to tri hodky, co je pohodka... tak hadam buduci rok Wink co ty na to?
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: BULLDOGSHOW na Slovensku!!!   BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 EmptySo september 22, 2007 6:12 am

Monika napísal:
celenka napísal:
taky tak cyclops cheers Laughing

Veľmi pekná akcia len škoda že tak ďaleko ja som z BA a mat v aute toho nášho 40 kg no neviem Laughing

heh aj my sme z BA a šli sme vlakom lol! ..snad sa tam nabuduce stretneme afro ..sice my možme aj mimo show,ked že sme obe BA lol!
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: BULLDOGSHOW na Slovensku!!!   BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 EmptySo september 22, 2007 6:31 am

ano ano.. my sme sli vlakom Smile obe (teda obe, plus buffy Smile ) z BA v piatok vecer Wink tak to si vies predstavit, ake boli plne vlaky Wink cesta trvala 5.5 hodiny a zvladli sme to... autom to isto bolo pohodlnejsie, co ti rovnako potvrdil dalsi blavak petinkoba Wink
nech vymyslime co vymyslime Wink uz teraz sa tesim Wink

afro
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: BULLDOGSHOW na Slovensku!!!   BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 EmptySo september 22, 2007 12:58 pm

Monika napísal:

Veľmi pekná akcia len škoda že tak ďaleko ja som z BA a mat v aute toho nášho 40 kg no neviem Laughing

ahoj Monika - urcite by ste si nemali nehat ujst akciu v LH o rok Wink Very Happy uvidis tam nie len ok havinkov ale co je podstatnejsie stretnes tam ludi s takmer dokonalymi vlastnostami Rolling Eyes lol!
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: BULLDOGSHOW na Slovensku!!!   BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 EmptyPo september 24, 2007 2:13 am

MONIKA cesta z BA bola ok. pes nadsene zizal z okna a zdalo sa ze je spokojny. kazdu hodku cca sme si urobili pauzu vycural sa napil a vsetko bolo ok
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: BULLDOGSHOW na Slovensku!!!   BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 EmptyPo september 24, 2007 8:55 am

celenka aspon že sme mali miestenku, teda diky tebe Wink ..horšie to bolo cestou spet Evil or Very Mad ..sme radi že nas zebo zviezol autom do LM Cool Wink
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: BULLDOGSHOW na Slovensku!!!   BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 EmptyPo september 24, 2007 11:11 am

petinkoba napísal:
MONIKA cesta z BA bola ok. pes nadsene zizal z okna a zdalo sa ze je spokojny. kazdu hodku cca sme si urobili pauzu vycural sa napil a vsetko bolo ok

michal takisto vzdy vyuzil prilezitost a tiez kazdu hodinu vypustil cez dlhu rurku
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: BULLDOGSHOW na Slovensku!!!   BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 EmptyPo september 24, 2007 12:23 pm

Mary napísal:
celenka aspon že sme mali miestenku, teda diky tebe Wink ..horšie to bolo cestou spet Evil or Very Mad ..sme radi že nas zebo zviezol autom do LM Cool Wink


nabuduce by som bol rad keby to bolo v ziguli, ale zas som narocny a je tam podmienka Embarassed Rolling Eyes lol!
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: BULLDOGSHOW na Slovensku!!!   BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 EmptyPo september 24, 2007 11:49 pm

ehm.. uhm... chvalapanubohu, ze to bola skodofka Wink
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: BULLDOGSHOW na Slovensku!!!   BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 EmptyUt september 25, 2007 3:00 am

celenka zebo pre nas asi prichystá prekvapenie bounce Cool
Návrat hore Goto down
Sponsored content





BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: BULLDOGSHOW na Slovensku!!!   BULLDOGSHOW na Slovensku!!! - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
BULLDOGSHOW na Slovensku!!!
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Fórum :: Akcie-
Prejdi na: