bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 ...

Goto down 
+2
celenka
zebo
6 posters
AutorSpráva
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: ...   ... EmptyŠt marec 01, 2007 2:09 am

affraid


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 12:37 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyŠt marec 01, 2007 2:28 am

napadla ma rovnaka otazka a preto sa tazem tiez Wink
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyŠt marec 01, 2007 3:40 am

samozrejme nemozem ostat ticho.

a tak sa ta poseidon este pytam, ze ako rozoznas AST od AT&T? teraz ukaz svoju muznost!

pre nezainteresovanych...
https://www.youtube.com/watch?v=ti_gmwcP9Pg Smile
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyŠt marec 01, 2007 5:05 am

zebo napísal:
poseidon mna by preukrutne zaujimalo ako to rozoznas AST od APBT ??? za vysvetlenie dakujem !!! affraid
zebo prepac..poseidon "stupil vedla" Embarassed aha co som nasiel:American Staffordshire Terriers are the "americanized" Staffordshire Bull Terriers (from England). Not sure where the APBT fits in, but they are slighly different breeds. However, AmStaffs, Staffies, and APBTs are all "pit bulls."
takze hlboko sa ospravedlnujem petinoviba za to, ze som donho rypal..chcel som sa nejakym sposobom zapojit do diskusie, no nevyslo to..hehe ale dufam, ze moja pritomnost na tomto fore nie je nikomu na obtiaz a napriek tomu ze psika vasho plemena nevlastnim, mozem sa tu zdrzovat Smile mier
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyŠt marec 01, 2007 5:11 am

55miso napísal:
samozrejme nemozem ostat ticho.

a tak sa ta poseidon este pytam, ze ako rozoznas AST od AT&T? teraz ukaz svoju muznost!

pre nezainteresovanych...
https://www.youtube.com/watch?v=ti_gmwcP9Pg Smile
scratch miso55 AT&T je nadnarodna spolocnost podnikajuca na uzemi SR, zemestnavajuca rozne individua, o kt sa tu nebudem rozpisovat, AST je psie plemeno..americky staford..spokojny? tongue a ako ich rozoznam?co ja viem?zamestnanci tej firmy a stafordy su priblizne na rovnakom vyvojovom stupni..stafordi navyse vedia stekat, obcas si zakefuju a nesmrdia Laughing
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyŠt marec 01, 2007 5:22 am

lol!


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 12:37 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyŠt marec 01, 2007 5:54 am

zebo napísal:
poseidon napísal:
zebo napísal:
poseidon mna by preukrutne zaujimalo ako to rozoznas AST od APBT ??? za vysvetlenie dakujem !!! affraid
zebo prepac..poseidon "stupil vedla" Embarassed aha co som nasiel:American Staffordshire Terriers are the "americanized" Staffordshire Bull Terriers (from England). Not sure where the APBT fits in, but they are slighly different breeds. However, AmStaffs, Staffies, and APBTs are all "pit bulls."
takze hlboko sa ospravedlnujem petinoviba za to, ze som donho rypal..chcel som sa nejakym sposobom zapojit do diskusie, no nevyslo to..hehe ale dufam, ze moja pritomnost na tomto fore nie je nikomu na obtiaz a napriek tomu ze psika vasho plemena nevlastnim, mozem sa tu zdrzovat Smile mier
..



ja mam z tvojej ucasti na tomto fore uprimnu radost!!! ale xcel by som ta poprosit do buducnosti !! pomozem si slovami "RYTMUSA " - nepi... do niecoho o com pi.. vies lol!
zebo tesi ma, ze mas z mojej ucasti tu uprimnu radost lol! ..okej, uz nebudem pi..... Embarassed
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyŠt marec 01, 2007 5:56 am


zebo inak vsimol si si, ze uz som "mierne pokrocily"? Laughing
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyŠt marec 01, 2007 6:28 am

poseidon, tu su moznosti ziskania pravoplatneho clenstva v klube pitbullforumakov

1. musis vlastnit pitbulla, pripadne byt spoluvlastnikom

2. musis mat za sebou zazity tragicky pribeh s milovanym psom

3. musis sa pohrat so zebovou hrackou, avsak pri tejto discipline nebudes moct pouzivat ruky a na ociach budes mat ciernu pasku. Zebo ta bude moct navigovat...

4.musis sa zucastnit na pitbullovskych treningoch ako figurin, na kt bude psy utocit.

A to, ze si mierne pokrocily, je asi nejaky adminovsky omyl.
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyŠt marec 01, 2007 6:37 am

citácia :
ja mam z tvojej ucasti na tomto fore uprimnu radost!!! ale xcel by som ta poprosit do buducnosti !! pomozem si slovami "RYTMUSA " - nepi... do niecoho o com pi.. vies

bounce toto ma zabilo vies ako vycarit usmev na tvari Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyŠt marec 01, 2007 8:09 am

...


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 12:38 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyŠt marec 01, 2007 9:42 am

miso ja tu adminovsky omyl nevidim.. Suspect

hej..hej..nadavky budu cenzurovane...
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyŠt marec 01, 2007 10:42 am

Mary napísal:
miso ja tu adminovsky omyl nevidim.. Suspect

hej..hej..nadavky budu cenzurovane...
paci sa mi tento system..za chvilu som profik Laughing
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyŠt marec 01, 2007 10:47 am


admin nerobi omyly..ale na druhej strane nechapem, preco si este nebol vyhodeny y tohto fora :scratch:snad to je ale len otazka casu..
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyPi marec 02, 2007 3:56 am

confused Shocked affraid


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 12:38 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyPi marec 02, 2007 6:51 am

Mary napísal:
miso ja tu adminovsky omyl nevidim.. Suspect

hej..hej..nadavky budu cenzurovane...

no poseidon sa nevyzna ani sam v sebe, tak uz len tazko moze byt mierne pokrocily v oblasti vychovy pitbullov. Osobe, kt sa pomenuje po bohovi mora sa podla mna neda verit.

Poseidon, ake su tvoje chovatelske uspechy? Uz si sa niekedy o nieco zive staral?
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyPi marec 02, 2007 9:41 am

miso ty mi ceš povedať že si pokročili v pitoch? Razz

poseidon nikto sa odtial nebude vyhadzovať Exclamation
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyNe marec 04, 2007 4:05 am

55miso napísal:
Mary napísal:
miso ja tu adminovsky omyl nevidim.. Suspect

hej..hej..nadavky budu cenzurovane...

no poseidon sa nevyzna ani sam v sebe, tak uz len tazko moze byt mierne pokrocily v oblasti vychovy pitbullov. Osobe, kt sa pomenuje po bohovi mora sa podla mna neda verit.

Poseidon, ake su tvoje chovatelske uspechy? Uz si sa niekedy o nieco zive staral?
55miso pre tvoju informaciu uz nejake-take chovatelske uspechy za sebou mam...ked som bol mladsi, tak som choval - zebricky, holuby, okrasne sliepky, morcata, rybky, psa, chameleona, uzovku koralovu, andulky...aaaa..teraz mam opat psa a rybky..myslim, ze sa zvieratka u nas nemaju zle..vacsina z horespomenutych sa aj pekne mnozila..
co sa o Tapkovi povedat neda..vies si predstavit, ako ho mohol boliet uder babkinou lopatou?vies ako trpel?inak, by the way, nezanechal Tapko potomstvo? Neutral
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyNe marec 04, 2007 6:31 am

lol!


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 12:39 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyNe marec 04, 2007 8:10 am

zebo napísal:
poseidon napísal:
55miso napísal:
Mary napísal:
miso ja tu adminovsky omyl nevidim.. Suspect

hej..hej..nadavky budu cenzurovane...

no poseidon sa nevyzna ani sam v sebe, tak uz len tazko moze byt mierne pokrocily v oblasti vychovy pitbullov. Osobe, kt sa pomenuje po bohovi mora sa podla mna neda verit.

Poseidon, ake su tvoje chovatelske uspechy? Uz si sa niekedy o nieco zive staral?
55miso pre tvoju informaciu uz nejake-take chovatelske uspechy za sebou mam...ked som bol mladsi, tak som choval - zebricky, holuby, okrasne sliepky, morcata, rybky, psa, chameleona, uzovku koralovu, andulky...aaaa..teraz mam opat psa a rybky..myslim, ze sa zvieratka u nas nemaju zle..vacsina z horespomenutych sa aj pekne mnozila..
co sa o Tapkovi povedat neda..vies si predstavit, ako ho mohol boliet uder babkinou lopatou?vies ako trpel?inak, by the way, nezanechal Tapko potomstvo? Neutral



miso pozor !!! poseidon bol jednym z 3 najmocnejsix gr. bohov !!! vo svojej risi mal neotrasitelnu autoritu, ale s ostatnymi bohmi nevyxadzal dobre, furt sa skriepil a zvycajne svoju vec prehral !!!

mary - mala by si davat pozor na poseidona, lebo podla legendy sa vzburil dokonca aj proti samamu Diovi !!

poseidon - co bol Zeus v antike to je Mary na fore !!!! lol!


POZOR vsetci nezabudnite ale kto tu ovlada Aresa-- boha vojny Twisted Evil lol!
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyPo marec 05, 2007 1:36 am

poseidon napísal:
55miso napísal:
Mary napísal:
miso ja tu adminovsky omyl nevidim.. Suspect

hej..hej..nadavky budu cenzurovane...

no poseidon sa nevyzna ani sam v sebe, tak uz len tazko moze byt mierne pokrocily v oblasti vychovy pitbullov. Osobe, kt sa pomenuje po bohovi mora sa podla mna neda verit.

Poseidon, ake su tvoje chovatelske uspechy? Uz si sa niekedy o nieco zive staral?
55miso pre tvoju informaciu uz nejake-take chovatelske uspechy za sebou mam...ked som bol mladsi, tak som choval - zebricky, holuby, okrasne sliepky, morcata, rybky, psa, chameleona, uzovku koralovu, andulky...aaaa..teraz mam opat psa a rybky..myslim, ze sa zvieratka u nas nemaju zle..vacsina z horespomenutych sa aj pekne mnozila..
co sa o Tapkovi povedat neda..vies si predstavit, ako ho mohol boliet uder babkinou lopatou?vies ako trpel?inak, by the way, nezanechal Tapko potomstvo? Neutral

tohoto som sa prave bal! Ako hovoris, mas taketo chovatelske skusenosti: zebricky, holuby, okrasne sliepky, morcata, rybky, psa, chameleona, uzovku koralovu, andulky. Kedze mas stale v hube svoju babusku, tak si istotne mlade ucho, z coho vyplyva, ze si nedokazes udrzat vztah s niecim zivym nejaku dlhsiu dobu. Tolko skusenosti s chovom by mohol mat nejaky 55 rocny muz a nie taky mlady holub ako si ty. Mozes mi prosim vysvetlit, kde sa tieto stvorenia podeli a preco si na ne zanevrel? Ked ta omrzeli, tak nastala genocida celeho rodu?

A co sa tyka Tapka a jeho potomstva, tak neviem, ci niekedy nieco uvaril. Ja vsak taketo veci moc neriesim, takze sa k tomu dalej vyjadrovat nebudem.

POZOR! CEZ VIKEND SOM BOL V MESTE, KDE TAPKO ZIL A ESTE ISTOTNE ZIJE!
bol som vsak trocu znepokojeny, ze sa este stale nevratil. Teraz som tam bol po vyse 2 rokoch a Tapka stale nikde. Neviem, kde je pes zakopany a preco sa stale neukaze. Prestava sa mi to pacit. scratch
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyPo marec 05, 2007 3:29 am

55miso napísal:
poseidon napísal:
55miso napísal:
Mary napísal:
miso ja tu adminovsky omyl nevidim.. Suspect

hej..hej..nadavky budu cenzurovane...

no poseidon sa nevyzna ani sam v sebe, tak uz len tazko moze byt mierne pokrocily v oblasti vychovy pitbullov. Osobe, kt sa pomenuje po bohovi mora sa podla mna neda verit.

Poseidon, ake su tvoje chovatelske uspechy? Uz si sa niekedy o nieco zive staral?
55miso pre tvoju informaciu uz nejake-take chovatelske uspechy za sebou mam...ked som bol mladsi, tak som choval - zebricky, holuby, okrasne sliepky, morcata, rybky, psa, chameleona, uzovku koralovu, andulky...aaaa..teraz mam opat psa a rybky..myslim, ze sa zvieratka u nas nemaju zle..vacsina z horespomenutych sa aj pekne mnozila..
co sa o Tapkovi povedat neda..vies si predstavit, ako ho mohol boliet uder babkinou lopatou?vies ako trpel?inak, by the way, nezanechal Tapko potomstvo? Neutral

tohoto som sa prave bal! Ako hovoris, mas taketo chovatelske skusenosti: zebricky, holuby, okrasne sliepky, morcata, rybky, psa, chameleona, uzovku koralovu, andulky. Kedze mas stale v hube svoju babusku, tak si istotne mlade ucho, z coho vyplyva, ze si nedokazes udrzat vztah s niecim zivym nejaku dlhsiu dobu. Tolko skusenosti s chovom by mohol mat nejaky 55 rocny muz a nie taky mlady holub ako si ty. Mozes mi prosim vysvetlit, kde sa tieto stvorenia podeli a preco si na ne zanevrel? Ked ta omrzeli, tak nastala genocida celeho rodu?

A co sa tyka Tapka a jeho potomstva, tak neviem, ci niekedy nieco uvaril. Ja vsak taketo veci moc neriesim, takze sa k tomu dalej vyjadrovat nebudem.

POZOR! CEZ VIKEND SOM BOL V MESTE, KDE TAPKO ZIL A ESTE ISTOTNE ZIJE!
bol som vsak trocu znepokojeny, ze sa este stale nevratil. Teraz som tam bol po vyse 2 rokoch a Tapka stale nikde. Neviem, kde je pes zakopany a preco sa stale neukaze. Prestava sa mi to pacit. scratch
miso stvorenia ma neomrzeli..so zebrickami sa mi prihodilo viacej nehod..raz hladna macka, raz babka, ktora krmila vtaciky a zabudla zavriet dvierka, macku mi raz zrazilo auto, chamelon bola samicka a zomrela vraj z vycerpania (kladna neoplodnene vajcia a vraj asi 80 percent takych samic hynie..takze tak..a preco to uz vsetko teraz nemam?no nasiel som si priatelku, co mi spolu so skolou zabera podstatnu cast mojho volneho casu..ale take nieco ty asi nepoznas..alebo sa mylim? Question
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyPo marec 05, 2007 4:50 am



poseidon, vedz, ze som to videl v televizii, takze to poznam study
ozaj, daj si pozor, aby nahodou priatelku nestihol rovnaky osud ako chameleonku
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyPo marec 05, 2007 7:49 am

zebo napísal:


poseidon - co bol Zeus v antike to je Mary na fore !!!! lol!

presne tak Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content





... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... Empty

Návrat hore Goto down
 
...
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Pokec :: Pokec-
Prejdi na: