bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?

Goto down 
+2
zebo
poseidon
6 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptyUt február 27, 2007 3:31 am

Ahoj priaznivci pitbullov!
Prave riesim jednu dilemu. Mam babku, ktora sa priblizne pred 3 rokmi pristahovala na Sk z Ukrajiny. Vsetko by bolo v poriadku, len problem je v tom, ze stale sa este nenaucila hovorit po slovensky z coho vyplyvaju rozne tazkosti. Navyse, je k ludom nedoverciva a ak si aj daka suseda chce ist k nej pokecat, tak babuska sa s nou zvacsa len porozprava lamanou slovencino-ukrajincinou v dverach a dalej ju nepusti, lebo sa boji, ze by ju okradli. Mam o nu obavy..cele dni takto presedi doma, obcas ide nakupit do hypermarketu, s ludmi prakticky nekomunikuje (jazykova bariera), proste ide to s nou dole vodou. Proste a jednoducho, co by ste povedali na to, keby som mojej babuske kupil na sviatok male steniatko? Moj typ padol na dake bojove plemeno, ale stale este nie som pevne rozhodnuty..na jednej strane by jej robil spolocnost, chranil by ju doma, ale na druhej strane sa bojim, ci takymto druhom psov obcas nezvykne preskocit..to by bola katastrofa..lebo babusku mam rad, mame spolu super vztah a nechcem, aby sa nic zle stalo..nechcel by som totiz prist o potesenie z tepleho vynikajuceho Napoleona Very Happy (ti, ktori poznaju dento delikatny rusky zakusok, urcite vedia, o com hovorim Wink ...takze dakujem za vsetky postrehy a napady..
Napi:)
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptyUt február 27, 2007 3:49 am

Basketball


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 12:40 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptyUt február 27, 2007 3:51 am

cau poseidon, tvoje obavy o volbu spravneho psa su namieste. Urcite si musis najprv uvedomit, ako ti vlastne zalezi na babuske. Mas ju naozaj rad alebo len tvoj jazycek ma rad teple maskrty? Cool Tiez si musis uvedomit, ze ked babuska otrci kopyta, o tohto psa sa bude asi musiet niekto starat a podla mna by to asi vyslo na teba, pretoze si clovek, kt tuto myslienku nastartoval. Preto mam pre teba takyto navrh. Babuska nerada prijima navstevy a asi by sa ani rada nedelila o svoj domov s niecim zivym. Preto by si mal kupit babuske nafukovacieho Lenina v adamovom ruchu. V jej ociach uvidis potom iskru Smile Teda psa kupovat nedoporucujem
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptyUt február 27, 2007 3:59 am

zebo: to myslis vazne, ze pitbull nie je vhodny na strazenie? nechapem
55miso: hm..zaujimave..ale to vies, babka moc Lenina neuznava...podla mna to nie je zly napad, ved existuje aj ta caninoterapia ci ako to je..babuske by to kazdopadne prospelo..nemyslis?inak ake plemeno bol tvoj Tapko?ake mal charakteristicke crty spravania?
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptyUt február 27, 2007 4:02 am

bom bom bom


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 12:40 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptyUt február 27, 2007 4:14 am

poseidon napísal:
zebo: to myslis vazne, ze pitbull nie je vhodny na strazenie? nechapem
55miso: hm..zaujimave..ale to vies, babka moc Lenina neuznava...podla mna to nie je zly napad, ved existuje aj ta caninoterapia ci ako to je..babuske by to kazdopadne prospelo..nemyslis?inak ake plemeno bol tvoj Tapko?ake mal charakteristicke crty spravania?

poseidon-
vedz, ze tak ako pri ludoch ani pri psoch nezalezi na rase. Ale ak to chces vediet, tak to bol charkovsky ratlik. Ake mal charakteristicke crty? No, mal slabost na kucerave dievcata a vzdy ked som s nim siel po ulici, tak vzdy zdivene brechal a cumel im pod sukne Sleep
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptyUt február 27, 2007 7:10 am

poseidon naučiť obranu možež aj ineho psa....skus sa jej nejak opytať že aky psik sa jej naj.lubi..a či ho vlastne naozaj chce bo sa o to musi starať...ako prekvapenie bez toho že by o tom vedela neodporučam..vela psov takto zle konči..
My všetci mame pita preto bo je to naše I love you plemeno



zebo bojovy preto lebo bojuje za práva médii Laughing
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptyUt február 27, 2007 3:44 pm

55miso napísal:
poseidon napísal:
zebo: to myslis vazne, ze pitbull nie je vhodny na strazenie? nechapem
55miso: hm..zaujimave..ale to vies, babka moc Lenina neuznava...podla mna to nie je zly napad, ved existuje aj ta caninoterapia ci ako to je..babuske by to kazdopadne prospelo..nemyslis?inak ake plemeno bol tvoj Tapko?ake mal charakteristicke crty spravania?

poseidon-
vedz, ze tak ako pri ludoch ani pri psoch nezalezi na rase. Ale ak to chces vediet, tak to bol charkovsky ratlik. Ake mal charakteristicke crty? No, mal slabost na kucerave dievcata a vzdy ked som s nim siel po ulici, tak vzdy zdivene brechal a cumel im pod sukne Sleep

hm 55miso dakujem za tvoje duchaplne rady elephant ..ale aj tak sa mi to tu pripada, ze vsetci tu len hovoria, ze pitbul ano/nie a nedavaju dovod..takze preco by som ho mal kupit a preco nie? Neviem, chcelo by to nazor dakeho naslovovzateho odbornika...ako som si tak cital prispevky, tak sa mi ten..hmm..petinkoba zdal, ze sa v plemene dost vyzna a ma s nim uz ake-take skusenosti...takze petinko, sem s tvojou radou bounce
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptySt február 28, 2007 12:14 am

skusim poradit teda aj ja, ak dovolis.

Question pitbull je bojove plemeno psa. potrebuje od stenata tvrdu ruku a intenzivny vycvik a velmi vela pohybu.

zvladla by toto tvoja babka?

Question v opacnom pripade by musela byt tvoja babka rambograndma (to vies, v ukrajinskych zvykoch nemam prehlad...), lebo inak si neviem predstavit, ze ju nevychovany pitbull potiahne a ona bude za nim letiet ako sarkan. psa treba vencit a nie aby pes vencil nas.

Question pitbull je uzasne srdecne, laskyplne a inteligentne zviera, cize je i pre deti, pubosov, dospelych, ba aj dochodcov uzasnym spolocnikom. je vsak verny svojemu panovi a preto si nie som ista, ci .. AK by si ho vychoval, posluchal by babku a vedel si zvyknut. tazko sa preorientuje. v kazdom pripade...

ANO, ak je tvoja babka schopna si ho vycvicit a venovat sa mu...

NIE, ak toho schopna nie je. to jej kup radsej kokra alebo daco take... to by jej bolo isto uslachtile... aby sa neurazila
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptySt február 28, 2007 12:48 am

celenka napísal:
skusim poradit teda aj ja, ak dovolis.

Question pitbull je bojove plemeno psa. potrebuje od stenata tvrdu ruku a intenzivny vycvik a velmi vela pohybu.

zvladla by toto tvoja babka?

Question v opacnom pripade by musela byt tvoja babka rambograndma (to vies, v ukrajinskych zvykoch nemam prehlad...), lebo inak si neviem predstavit, ze ju nevychovany pitbull potiahne a ona bude za nim letiet ako sarkan. psa treba vencit a nie aby pes vencil nas.

Question pitbull je uzasne srdecne, laskyplne a inteligentne zviera, cize je i pre deti, pubosov, dospelych, ba aj dochodcov uzasnym spolocnikom. je vsak verny svojemu panovi a preto si nie som ista, ci .. AK by si ho vychoval, posluchal by babku a vedel si zvyknut. tazko sa preorientuje. v kazdom pripade...

ANO, ak je tvoja babka schopna si ho vycvicit a venovat sa mu...

NIE, ak toho schopna nie je. to jej kup radsej kokra alebo daco take... to by jej bolo isto uslachtile... aby sa neurazila
celenka chces povedat, ze babka uz ma najlepsie roky za sebou a moze sa stat, ze sa pominie? Shocked ..no asi mas aj pravdu, ale tazko sa to prijma..mame spolu pekny vztah..hmm..kazdopadne dakujem za tvoju radu..zda sa mi najviac k veci Laughing ..ja viem, ze koker a pod. by asi boli vhodnejsie..ale vies si to predstavit?babuska by isla po ulici a jej Slovenske vrstvovnicky by si hovorili:aha, ide ta stara drsna ukrajinka a navyse ma noveho bojoveho psa...podla mna to by sa dost hodilo k jej image a toto krasne bojove plemeno by ho len pekne podciarklo...nemyslis? Surprised
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptySt február 28, 2007 1:09 am

Exclamation
citácia :
celenka chces povedat, ze babka uz ma najlepsie roky za sebou a moze sa stat, ze sa pominie? Shocked

nic take som nepovedala. netreba si daco, co som ani nenapisala domyslat. v mojich vetach nemusis hladat dvojzmysly. zvycajne pisem veci narovinu.

Exclamation
citácia :
.ale vies si to predstavit?babuska by isla po ulici a jej Slovenske vrstvovnicky by si hovorili:aha, ide ta stara drsna ukrajinka a navyse ma noveho bojoveho psa...podla mna to by sa dost hodilo k jej image a toto krasne bojove plemeno by ho len pekne podciarklo...nemyslis? Surprised

prave to je tou najvacsou chybou... ze BPP predaju kdejakemu vagabundovi a ten si ho prave kupi len kvoli image-u. ide ti len o image poseidon? kup jej vlciaka. to je tela a lahko si ho vycvici. moze ho nazvat rex a vysvetlit vrstevnickam, ze ho dostala od komisara mozera...

pre zhrnutie teda... ak chces pitbula kvoli imidzu, VYSER SA NA TO !
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptySt február 28, 2007 1:16 am


ale nechcem ho len koli imidzu (teda nie ja..babuka, neboj, nasa rodina je dlhoveka Laughing )..ale je to jeden z dovodov..ak je to pes, ktoreho by vedel priemerny clovek zvladnut, tak preco ho nekupit?podla mna je ovela viac tazko zvladnutelnejsich plemien (polovnicke Rolling Eyes ), ktore si ludia bezne kupuju a vpohode s nimi prezivaju..apropo..preco si si kupila prave toto plemeno TY? cyclops
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptySt február 28, 2007 1:27 am

citácia :
preco si si kupila prave toto plemeno TY? cyclops

viz. dobre vlastnosti - to mas v skratke, ze preco
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptySt február 28, 2007 2:46 am

celenka napísal:
citácia :
preco si si kupila prave toto plemeno TY? cyclops

viz. dobre vlastnosti - to mas v skratke, ze preco
takze ozaj neodporucas?
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptySt február 28, 2007 2:50 am

myslim, ze by to fakt nebolo vhodne
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptySt február 28, 2007 3:01 am

celenka napísal:
myslim, ze by to fakt nebolo vhodne
asi mas pravdu..skusim to teda este zvazit..kazdopadne diki za radu..si mila:)
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptySt február 28, 2007 3:21 am

poseidon napísal:
celenka napísal:
myslim, ze by to fakt nebolo vhodne
asi mas pravdu..skusim to teda este zvazit..kazdopadne diki za radu..si mila:)

oooooo...POSEIDON...BUDE...
zvazovat kupu orieska. Totiz aj ja budem suhlasit s celenkou, pitbull pre zenu po menopauze nie je vhodny vyber.

Oriesok kupis za facku a staci mu davat zvysky z obeda, zatial co pravy pitbull co to stoji a neviem, ci pochadzas z nejakej bohatsej rodiny, kt by vedela dat nejakych 10000 za zdrave stena. Na taketo zviera treba aj primeranu starostlivost, co ta moze vyjst aj na 3 tisic mesacne. Neviem, ci by si taketo zavazky zvladol prebrat, ked babuska odlahci zem...
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptySt február 28, 2007 3:35 am

55miso napísal:
poseidon napísal:
celenka napísal:
myslim, ze by to fakt nebolo vhodne
asi mas pravdu..skusim to teda este zvazit..kazdopadne diki za radu..si mila:)

oooooo...POSEIDON...BUDE...
zvazovat kupu orieska. Totiz aj ja budem suhlasit s celenkou, pitbull pre zenu po menopauze nie je vhodny vyber.

Oriesok kupis za facku a staci mu davat zvysky z obeda, zatial co pravy pitbull co to stoji a neviem, ci pochadzas z nejakej bohatsej rodiny, kt by vedela dat nejakych 10000 za zdrave stena. Na taketo zviera treba aj primeranu starostlivost, co ta moze vyjst aj na 3 tisic mesacne. Neviem, ci by si taketo zavazky zvladol prebrat, ked babuska odlahci zem...
55miso preco sa do vsetkeho pleties?to je medzi mnou a celenkou..kup si malu radostku a zivot bude krajsi...ostatni, halooo, suhlasite?
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptySt február 28, 2007 3:39 am

a co takto si vzajomne roztrzky riesit cez sukromne spravy a nejakym sposobom udrzovat skelet diskusii...?
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptySt február 28, 2007 3:40 am

poseidon napísal:
55miso napísal:
poseidon napísal:
celenka napísal:
myslim, ze by to fakt nebolo vhodne
asi mas pravdu..skusim to teda este zvazit..kazdopadne diki za radu..si mila:)

oooooo...POSEIDON...BUDE...
zvazovat kupu orieska. Totiz aj ja budem suhlasit s celenkou, pitbull pre zenu po menopauze nie je vhodny vyber.

Oriesok kupis za facku a staci mu davat zvysky z obeda, zatial co pravy pitbull co to stoji a neviem, ci pochadzas z nejakej bohatsej rodiny, kt by vedela dat nejakych 10000 za zdrave stena. Na taketo zviera treba aj primeranu starostlivost, co ta moze vyjst aj na 3 tisic mesacne. Neviem, ci by si taketo zavazky zvladol prebrat, ked babuska odlahci zem...
55miso preco sa do vsetkeho pleties?to je medzi mnou a celenkou..kup si malu radostku a zivot bude krajsi...ostatni, halooo, suhlasite?

len tak pre lepsie chapanie...toto je forum...doporucujem navstivit stranku wikipedie, potom snad pochopis, preco sa niekam pletiem.
Musim uznat, ze moznost kupy malej radostky sa mi celkom pozdava, no co ak by som sa rozhodol ist zbierat jahody napr do Bruselu, co by som s tou radostkou spravil?
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptySt február 28, 2007 9:50 am

[quote="poseidon"][quote="55miso"]
poseidon napísal:
Neviem, chcelo by to nazor dakeho naslovovzateho odbornika...ako som si tak cital prispevky, tak sa mi ten..hmm..petinkoba zdal, ze sa v plemene dost vyzna a ma s nim uz ake-take skusenosti...takze petinko, sem s tvojou radou bounce


Mily poseidon

zial si na nespravnej adrese odbornik rozhodne niesom a moje skusenosti s plemeno su este len v plienkach! som obycajny clovek ktory miluje pitbuly a o toho svojho sa staram najlepsie ako viem a s laskou .

pre tvoju ukrajinsku babusku ti pitbulla asi moc neodporucam.. dovody vyborne uviedla celenka & ostatni....kup jej dakeho maleho bytoveho psika...napr mopsa alebo civavu.... pripadne skrecka ten je nenarocny na udrzbu Wink
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptyŠt marec 01, 2007 5:15 am

[quote="petinkoba"][quote="poseidon"]
55miso napísal:
poseidon napísal:
Neviem, chcelo by to nazor dakeho naslovovzateho odbornika...ako som si tak cital prispevky, tak sa mi ten..hmm..petinkoba zdal, ze sa v plemene dost vyzna a ma s nim uz ake-take skusenosti...takze petinko, sem s tvojou radou bounce


Mily poseidon

zial si na nespravnej adrese odbornik rozhodne niesom a moje skusenosti s plemeno su este len v plienkach! som obycajny clovek ktory miluje pitbuly a o toho svojho sa staram najlepsie ako viem a s laskou .

pre tvoju ukrajinsku babusku ti pitbulla asi moc neodporucam.. dovody vyborne uviedla celenka & ostatni....kup jej dakeho maleho bytoveho psika...napr mopsa alebo civavu.... pripadne skrecka ten je nenarocny na udrzbu Wink
dakujem petinko..pocuj paci sa mi ten obojok co ma ares s tymi velkymi ostnami..mozem sa spytat, kde si ho kupil a kolko si zan vyvalil? Surprised
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptyPi marec 02, 2007 9:55 am

petinko to je ten obojok s tymi dlhymi ostrymi ostnami?..ved s nim rozdrapi nejakeho psa a spravi si zneho kožušinku okolo krku Laughing
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptyPi marec 02, 2007 11:34 am

Mary napísal:
petinko to je ten obojok s tymi dlhymi ostrymi ostnami?..ved s nim rozdrapi nejakeho psa a spravi si zneho kožušinku okolo krku Laughing

ano Mary presne ten Twisted Evil ale nosime ho len ked sa idem prejst po sidlisku a viem ze tam sa areso nehrava so ziadnymi psami...ked ideme do lesa na luku nosi normalny hladky..ja mam pre obojky troska slabost mam ich doma "zopar" Rolling Eyes

ale vidim ze aj buffy ma ten s mensimi ostnami Cool

POSEIDON ak ta to tak zaujima kupil som ho v hornbachu za cca 380 sk....ale myslim ze pre babusku sa takyto sperk hodit nebude...predsa uz len je to dama vo svojich rokoch.... Idea
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? EmptySo marec 03, 2007 7:23 am

ten obojok čo ma, ma už strašne davno..a nieje ostry..nosi ho stale aj pomedzi psov (osdkúšaný v terene Razz ),je to naš oblubený cherry

my mame tiež slabosť na kupovanie novych veci.. Laughing

petinko ako vieš či poseidon ten obojok chce kupiť svojej babuske, možno ho chce on nosiť..sado maso Twisted Evil

Ale okrem hornbachu som ten tvoj videla aj inde predavať,neviem ale kde..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty
OdoslaťPredmet: Re: aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?   aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku? Empty

Návrat hore Goto down
 
aky druh psa by ste mi odporusili pre moju babusku?
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Pokec :: Pokec-
Prejdi na: