bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 uteky psov

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: uteky psov   uteky psov EmptyŠt december 28, 2006 6:35 am

Uz sa dakedy stalo ze vam vas pes pocas vychadzky utiekol a stratil sa???

pocul som rozpravat psickarov ako sa im psi stracaju pravidelne a na druhy den sa vratia (bolo to tusim polovnicke plemeno)... zda sa mi to divnee....

mate nejake podobne skusenosti ?
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptyŠt december 28, 2006 1:58 pm

no viem že to robievaju psi,keď feny háraju
Návrat hore Goto down
Offca
začiatočnik
začiatočnik
Offca


Počet príspevkov : 13
Localisation : BA - Ružinov
Registration date : 08.01.2007

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptyPo január 08, 2007 4:01 am

...a celkovo polovné plemená... ked chytia stopu. To je amen. Preto sa tak často stracaju bigle.. Ludia ich kupuju ako milačikov, ale ich duričský pôvod im nedochadza.. a potom lamentuju. No, bohužial.

Stavalo sa mi, že argentinec na poliach zbadal zajace...a prchol. Ale vždy sa do desiatich minut vratil. Privolavačka vtedy nema vyznam. Mam to šťastie, že najprv dava na zrak, až potom vyhladava po stope. Ale mať origi polovnika s nosom neprestajne na zemi nie je bohvie čo.
Návrat hore Goto down
http://www.infernale.websnadno.cz
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptyPo január 08, 2007 9:59 am

Buffy ked zbada mačku,celkovo niečo žive a ine ako je pes tak to je koniec,ťahá sa za tym ,šteka ako blázniva, vtedy ju cukam k sebe s povelom "k nohe" ..no zatial som ju mala pustenu len ked videla nejake vtáctvo, a to je šťastie bo to odleti a neuteka.No neviem či by sa mi buffy vratila keby utekala napr.za mačkou Sad
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptyPo január 08, 2007 10:00 am

macka vyskoci na najblizsi strom, takze buffy by najskor sedela pod nim a stekala queen
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptyPo január 08, 2007 10:09 am

u nas sa na ulici pohybuje drza bezchvosta mačka...no ale popripade,raz sa dozviem že čo buffy spravi,ak to spravi Laughing ...ale snad to bude pozitivne Twisted Evil
Návrat hore Goto down
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptyUt január 09, 2007 8:26 am

Mary napísal:
u nas sa na ulici pohybuje drza bezchvosta mačka...no ale popripade,raz sa dozviem že čo buffy spravi,ak to spravi Laughing ...ale snad to bude pozitivne Twisted Evil


no jo Garfield Very Happy:D:Dhmmm co by som ja dala za to keby bol Max aspon trochu viac taky "psovsky" Smile on za mackou nikdy nejde....ja mu ju dokoncamusim ukazat ale on si ju aj tak nevsimne... Sad booze Sad aj ja chcem aby bol taky jak buffy :(teda aspon z polky Smile
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptyUt január 09, 2007 2:01 pm

Soni, tak ako pišeš, radšej nech je z polky ako Buffy Laughing ..Ved to je strašne, sa mi často stáva,že je mačka pod autom..Buffy ju zbada skorej a začne vražedne štekať,no ibaže akurat popri tom aute prechadza človek,a to fakt vypada akoby Buffy štekala na toho človeka a ten sa tak zlakne affraid ..keby to niekto natočil na kameru,tak by to mohol poslať do TV- na temu agresivný bojový pes šteka a zúri na ludi Laughing .A našťastie som popritom mala vždy iba jedneho okoloiduceho divaka Embarassed
Návrat hore Goto down
Offca
začiatočnik
začiatočnik
Offca


Počet príspevkov : 13
Localisation : BA - Ružinov
Registration date : 08.01.2007

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptySt január 10, 2007 1:45 am

Soni, ked chceš, aby bol ako Buffy, prečo máš shar-peia?
Návrat hore Goto down
http://www.infernale.websnadno.cz
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptySt január 10, 2007 11:11 am

Mary napísal:
Soni, tak ako pišeš, radšej nech je z polky ako Buffy Laughing ..Ved to je strašne, sa mi často stáva,že je mačka pod autom..Buffy ju zbada skorej a začne vražedne štekať,no ibaže akurat popri tom aute prechadza človek,a to fakt vypada akoby Buffy štekala na toho človeka a ten sa tak zlakne affraid ..keby to niekto natočil na kameru,tak by to mohol poslať do TV- na temu agresivný bojový pes šteka a zúri na ludi Laughing .A našťastie som popritom mala vždy iba jedneho okoloiduceho divaka Embarassed


ale to je super Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy teda aj mne by to bolo blbe ale aspon by sa ku mne zaidny okoloiduci neriblizil...Very Happy ved som ti hovorila ze ja milujem ked buffy steka.... Smile Cool a citim sa tak isto...vzdy som chcela mat takeho super psa co steka na ludi a kazdy sa ho boji a tak:D ale tak sarpej JE predsa bojove plemeno!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Mad ved poznam vela (ehm teda nie vela ale tak celkom asi dvoch?Very Happy ) sarpejov co su nedovercivy ludom...Sad a no a co...koniec koncov...max je zlaty a keby sa mi nahodou daco satlo,ze by ma dakdo napadol alebo co urcite ma obrani... Smile viem ze asi nikdy nebude ako buffy ale ja to aniko prezijem..... Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptySt január 10, 2007 11:15 am

Offca napísal:
Soni, ked chceš, aby bol ako Buffy, prečo máš shar-peia?

vies ja som ani nemala mat psa:) v utorok to bdue rok co je max u nas... Smile a presne pred rokom prisiel otec domov a povedal ze kolegyni sa narodili stence sarpeja...v zivote som takeho hafa nevidela nazivo iba na obrazku...a ja ze to je taky pokrceny co...a mama najprv ze nee ze ziadny pes a tak...a ja ze ale sak ja som o nho budem starat..a tak potom ok,potom k nam prisiel Maxik a ja som bola stastna:) ale potom ho kazdy zacal na ulici chvalit ze ajky je krsny a tak a potom som s nim chodila medzi malych psov a kazdy ze ajky je mierny....on proste nevie byt agresivny...respektive vie ale nia az tak jak baffa:D:D jaj to je zlozity pribeh;)
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptySt január 10, 2007 12:36 pm

ja si kolkorat nemožem dovoliť pustiť Buffy- kvoli psom a mačkam...vieš a tvoj pes ako flegmoš-to ma výhodu... lol! Wink ...a Max je najkrajši shar-pei zo všetkych čo som videla.. king
Návrat hore Goto down
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptyPi január 12, 2007 6:25 am

Mary napísal:
ja si kolkorat nemožem dovoliť pustiť Buffy- kvoli psom a mačkam...vieš a tvoj pes ako flegmoš-to ma výhodu... lol! Wink ...a Max je najkrajši shar-pei zo všetkych čo som videla.. king



ech no ehm tak dakujem(e) cheers jaaj oze ale ja mi skoro zdrhol za tou boxerkou som mala nervy Mad inak ho uz mavam stale pusteneho.... drunken
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
Offca
začiatočnik
začiatočnik
Offca


Počet príspevkov : 13
Localisation : BA - Ružinov
Registration date : 08.01.2007

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptyPi január 12, 2007 6:36 am

Sonička, ja som tiež mavala psov pustenych, len prave včera mi telefonieroval drahy a tiež je toho plny internet, že po BA sa pohybuje biela dodavka a kradnu psy. Kludne aj pred očami pánov. Pobrali rotvajlera, pinča a nejaké ďalšie.

Ja im teda v tomto čase tu volnosť nedoprajem. Aspon prozatím.
Návrat hore Goto down
http://www.infernale.websnadno.cz
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptyPi január 12, 2007 12:56 pm

Offca napísal:
Sonička, ja som tiež mavala psov pustenych, len prave včera mi telefonieroval drahy a tiež je toho plny internet, že po BA sa pohybuje biela dodavka a kradnu psy. Kludne aj pred očami pánov. Pobrali rotvajlera, pinča a nejaké ďalšie.

Ja im teda v tomto čase tu volnosť nedoprajem. Aspon prozatím.

to je pravda,treba si davať pozor Exclamation Pohrabala som sa na nete a našla som to http://www.bleskovky.sk/cl/10/137432/Falosni-ochrancovia-kradnu-psov-
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptySo január 13, 2007 4:33 am

kokos dost divne naco im ti psi su ??? este chapem klebyze brali niake konkretne druhy, alebo iba drahe psy s PP ale ked beru vsetko mozne od pincov po rottweilery nechapem confused kazdopadne je to svinstvo Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptySt február 28, 2007 2:00 am

petinkoba napísal:
Uz sa dakedy stalo ze vam vas pes pocas vychadzky utiekol a stratil sa???

pocul som rozpravat psickarov ako sa im psi stracaju pravidelne a na druhy den sa vratia (bolo to tusim polovnicke plemeno)... zda sa mi to divnee....

mate nejake podobne skusenosti ?

aj hej, Tapko zvykol chodit na vychadzky a zatial sa vzdy vratil. Raz bol mimo okolo tyzdna, ale to si ho uz prisvojili nejaki cudzi ludia. Pes je verny a preto sa vracia, ked si 'vycisti hlavu'. Momentalne je Tapko prec cca 8 rokov, takze sa istotne cochvila vrati. Uz sa tesim
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov EmptySt február 28, 2007 10:03 am

55miso napísal:
petinkoba napísal:
Uz sa dakedy stalo ze vam vas pes pocas vychadzky utiekol a stratil sa???

pocul som rozpravat psickarov ako sa im psi stracaju pravidelne a na druhy den sa vratia (bolo to tusim polovnicke plemeno)... zda sa mi to divnee....

mate nejake podobne skusenosti ?

aj hej, Tapko zvykol chodit na vychadzky a zatial sa vzdy vratil. Raz bol mimo okolo tyzdna, ale to si ho uz prisvojili nejaki cudzi ludia. Pes je verny a preto sa vracia, ked si 'vycisti hlavu'. Momentalne je Tapko prec cca 8 rokov, takze sa istotne cochvila vrati. Uz sa tesim


Miso "raz to musi prist" a Tapko sa urcite vrati a predstavi ti svojich vnukov aj pravnukov jocolor
Návrat hore Goto down
Sponsored content





uteky psov Empty
OdoslaťPredmet: Re: uteky psov   uteky psov Empty

Návrat hore Goto down
 
uteky psov
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» vaha vasich psov

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Pokec :: Pokec-
Prejdi na: