bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Negativne reakcie ludi

Goto down 
+2
Mary
vlado
6 posters
AutorSpráva
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Negativne reakcie ludi Empty
OdoslaťPredmet: Negativne reakcie ludi   Negativne reakcie ludi EmptySt december 27, 2006 1:03 am

Aku najviac negativnu reakciu ste zazili pri prechadzke so svojim psom od okoloiducich / psickarov ???

minule mojej mame stary dedko z nasho domu zacal vypravat ako psov ako pitbully treba kopat a tlct palicou aby posluchali a podobne kraviny Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Negativne reakcie ludi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Negativne reakcie ludi   Negativne reakcie ludi EmptySt december 27, 2006 3:48 am

čo už všetko nám povedali,to si nepamätam, kolkokrat aj vytahovali mobil-volali policiu, vyhražali sa policiou,ale čo ma najviac nasralo..bolo to ked mi jeden blb s biglom (tvrdil že vraj ta fena bola vycvičena- he..no coment) za to že moja utekala za tym psom a ktomu Buffy bola štena, pohrozil že ked ju ešte raz uvidi pustenu že ju odstreli...no to nemal, tak ma nasral,že už ani neviem čo som mu všetko povedala Mad Mad Mad
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Negativne reakcie ludi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Negativne reakcie ludi   Negativne reakcie ludi EmptySt december 27, 2006 9:14 am

hej to chapem ludia su dakedy strasne drbnuti Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

Negativne reakcie ludi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Negativne reakcie ludi   Negativne reakcie ludi EmptySt december 27, 2006 10:39 am

to si živo pamätám Mary... scratch trapko....a k tomu mala ta fenka take trápne meno že Dusty Very Happy Very Happy Very Happy no kto to kedy videl aby mala fenka xalanské meno afro bože to bol ale debil...našťastie sa odvtedy na gotku neukazal.... Suspect
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Negativne reakcie ludi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Negativne reakcie ludi   Negativne reakcie ludi EmptySt december 27, 2006 12:28 pm

Very Happy :


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 12:53 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Negativne reakcie ludi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Negativne reakcie ludi   Negativne reakcie ludi EmptySt december 27, 2006 11:16 pm

"nejdeme nakupovat" to je fakt super sunny

na jednom fore sa stazovala jedna pani (nepsickarka) : ...ze vacsinou psickari su podrazdeni a agresivny, a raz ked jednemu vytkla preco jeho pes nema nahubok, odvetil jej ze "a preco vase deti nemaju nahubok?" .. aj to sa mi lubilo Cool
Návrat hore Goto down
rado1488
mierne pokročilý
mierne pokročilý
rado1488


Počet príspevkov : 35
Registration date : 09.12.2006

Negativne reakcie ludi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Negativne reakcie ludi   Negativne reakcie ludi EmptyŠt december 28, 2006 12:37 am

petinkoba napísal:
Aku najviac negativnu reakciu ste zazili pri prechadzke so svojim psom od okoloiducich / psickarov ???

minule mojej mame stary dedko z nasho domu zacal vypravat ako psov ako pitbully treba kopat a tlct palicou aby posluchali a podobne kraviny Evil or Very Mad
mala zobrat tu jeho palicu a tresnut ho snou po kotrbe..
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Negativne reakcie ludi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Negativne reakcie ludi   Negativne reakcie ludi EmptyŠt december 28, 2006 1:47 pm

Zebo nemaš chybu Laughing

s tym náhubkom, aj mna sa raz jedna opytala,že prečo moj pes nema nahubok (k tomu som ju mala na voditku) a ja som jej povedala:"A prečo vy nemate nahubok?! "

Alebo jednu som tak vytočila a to mi stačilo povedať :"Prajem Vám krásny deň!" ..ta tak nadávala a penila..ja som sa jej iba prijemne usmievala do xichtu..Na pohlad slušna pani,ale čo z nej vyšlo Laughing
Skuste to niekedy..stoji to za to Twisted Evil
Návrat hore Goto down
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

Negativne reakcie ludi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Negativne reakcie ludi   Negativne reakcie ludi EmptyPi december 29, 2006 2:54 am

hahaha to s tym kosom nema chybuuuu lol! lol! nejdeme nakupovat Smile
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
Offca
začiatočnik
začiatočnik
Offca


Počet príspevkov : 13
Localisation : BA - Ružinov
Registration date : 08.01.2007

Negativne reakcie ludi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Negativne reakcie ludi   Negativne reakcie ludi EmptyPo január 08, 2007 3:57 am

Ja mam na všetky tieto naražky univerzalnu odpoved: "Dajte mi, prosím vás, pokoj!" ..ostavaju taki pozaskočovaní.. Ale nemienim sa s niekym dohadovať o hlupostiach. Blbemu to aj tak nikto nevysvetli.
Návrat hore Goto down
http://www.infernale.websnadno.cz
Sponsored content





Negativne reakcie ludi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Negativne reakcie ludi   Negativne reakcie ludi Empty

Návrat hore Goto down
 
Negativne reakcie ludi
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Pokec :: Pokec-
Prejdi na: