bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 nenasiel niekto Tapka?

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

nenasiel niekto Tapka? Empty
OdoslaťPredmet: nenasiel niekto Tapka?   nenasiel niekto Tapka? EmptyUt február 27, 2007 1:01 am

ze ma to nenapadlo skor, nevidel niekto strateneho Tapka? Sad
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

nenasiel niekto Tapka? Empty
OdoslaťPredmet: Re: nenasiel niekto Tapka?   nenasiel niekto Tapka? EmptyUt február 27, 2007 1:58 am

...


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 12:55 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

nenasiel niekto Tapka? Empty
OdoslaťPredmet: Re: nenasiel niekto Tapka?   nenasiel niekto Tapka? EmptyUt február 27, 2007 3:44 am

miso...viem ze je to tazke a boli to.... ale treba sa pozriet uz po 10 rokoch pravde do oci a uzrejmit si tvrdu realitu a to :

1) tapka ubila tvoja starka lopatou nakolko sa onho uz nebola schopna starat

2) z tapka si spravili gulasik pocerni obyvatelia miestnej osady

viem ze pravda boli ale hadam to zvkladnes psychicky lol!
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

nenasiel niekto Tapka? Empty
OdoslaťPredmet: Re: nenasiel niekto Tapka?   nenasiel niekto Tapka? EmptyUt február 27, 2007 3:59 am

nieeeeeeeee, ja prestanem verit a nadejat sa, ze Tapka uz v zivote neuvidim, az ked budem mat 35 rokov, Vtedy si uvedomi, ze Tapko asi 23 rokov zit nemozu, dovtedy budem dufat
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

nenasiel niekto Tapka? Empty
OdoslaťPredmet: Re: nenasiel niekto Tapka?   nenasiel niekto Tapka? EmptyUt február 27, 2007 4:01 pm

55miso napísal:
nieeeeeeeee, ja prestanem verit a nadejat sa, ze Tapka uz v zivote neuvidim, az ked budem mat 35 rokov, Vtedy si uvedomi, ze Tapko asi 23 rokov zit nemozu, dovtedy budem dufat
Miso teraz ale vazne..poznam v jednom meste na Zahori isteho pana..neviem ako sa vola prieviskom, ale volaju ho LACO..ma na dvorceku urobeny maly utulok, kde drzi zopar velmi peknych orieskov (bastardov)..su fakt krasny, hned by som jedneho kupil mojej babuske ale ona je dost prieberciva a keby som jej dal takeho bastardika (i ked krasneho), tak by ta asi brala ako neuctu (to vies ukrajinske zvyky)..kazdopadne, myslim, ze by si si urcite vybral..ak by si mal zaujem, posli mi sukromnu spravu a mozme tam spolu skocit..teraz si inak nie som isty, ale zda sa mi, ze za kazdeho psika, ktoreho si starostlivy majitel zoberie domov DAVA symbolicku sumicku 55Sk..mily clovek ten LACO..nenechaj stastie nech si ta najde, sprav prvy krok ty a najdi stastie sam Cool Tapko2 cakaaaaa pig
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

nenasiel niekto Tapka? Empty
OdoslaťPredmet: Re: nenasiel niekto Tapka?   nenasiel niekto Tapka? EmptySt február 28, 2007 12:04 am

... a tak sa zrodil film... tapko2 caka - pribeh pokracuje.

Uvedieme do kin 8. marca 2007
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

nenasiel niekto Tapka? Empty
OdoslaťPredmet: Re: nenasiel niekto Tapka?   nenasiel niekto Tapka? EmptySt február 28, 2007 1:05 am

celenka napísal:
... a tak sa zrodil film... tapko2 caka - pribeh pokracuje.

Uvedieme do kin 8. marca 2007

8. marca mame prve rande? lol!
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

nenasiel niekto Tapka? Empty
OdoslaťPredmet: Re: nenasiel niekto Tapka?   nenasiel niekto Tapka? EmptySt február 28, 2007 3:39 am

55miso napísal:
celenka napísal:
... a tak sa zrodil film... tapko2 caka - pribeh pokracuje.

Uvedieme do kin 8. marca 2007

8. marca mame prve rande? lol!
55miso uz si zvazoval, ze aku inu zabavku si najst, ked sa nepodari Tapko2?akoze neviem, ale o com by si kecal s celenkou?stazoval by si sa 90% rande, 5%by si ju obchytkaval a co tych zvysnych 5%?bola by zábava? Sleep
Návrat hore Goto down
55miso
profík
profík
55miso


Počet príspevkov : 104
Age : 39
Localisation : Západné Slovensko
Registration date : 22.02.2007

nenasiel niekto Tapka? Empty
OdoslaťPredmet: Re: nenasiel niekto Tapka?   nenasiel niekto Tapka? EmptySt február 28, 2007 3:57 am

poseidon napísal:
55miso napísal:
celenka napísal:
... a tak sa zrodil film... tapko2 caka - pribeh pokracuje.

Uvedieme do kin 8. marca 2007

8. marca mame prve rande? lol!
55miso uz si zvazoval, ze aku inu zabavku si najst, ked sa nepodari Tapko2?akoze neviem, ale o com by si kecal s celenkou?stazoval by si sa 90% rande, 5%by si ju obchytkaval a co tych zvysnych 5%?bola by zábava? Sleep

tak vyzera tvoje rande? Ze sa 90% stazujes, 5% sa zabavas a potom, ked sa vratis domov, tak sa tych zvysnych 5% obchytkavas?

Ak potrebujes radu, ako spravit rande zaujimavym, mozes sa to otvorene spytat. Ked budes na niekoho kydat hnoj, tak ti skor clovek vynada, ako by ti poradil. Doporucujem ti teda vyhladat najskusenejsiu zenu v tvojom okoli a poinformovat sa, ze co maju zeny rady Wink Babuska si isto rada zaspomina a mozno by si zistil, ze pri akej prilezitosti vznikol tvoj tato alien
Návrat hore Goto down
poseidon
mierne pokročilý
mierne pokročilý



Počet príspevkov : 29
Registration date : 27.02.2007

nenasiel niekto Tapka? Empty
OdoslaťPredmet: Re: nenasiel niekto Tapka?   nenasiel niekto Tapka? EmptyŠt marec 01, 2007 5:19 am

55miso napísal:
poseidon napísal:
55miso napísal:
celenka napísal:
... a tak sa zrodil film... tapko2 caka - pribeh pokracuje.

Uvedieme do kin 8. marca 2007

8. marca mame prve rande? lol!
55miso uz si zvazoval, ze aku inu zabavku si najst, ked sa nepodari Tapko2?akoze neviem, ale o com by si kecal s celenkou?stazoval by si sa 90% rande, 5%by si ju obchytkaval a co tych zvysnych 5%?bola by zábava? Sleep

tak vyzera tvoje rande? Ze sa 90% stazujes, 5% sa zabavas a potom, ked sa vratis domov, tak sa tych zvysnych 5% obchytkavas?

Ak potrebujes radu, ako spravit rande zaujimavym, mozes sa to otvorene spytat. Ked budes na niekoho kydat hnoj, tak ti skor clovek vynada, ako by ti poradil. Doporucujem ti teda vyhladat najskusenejsiu zenu v tvojom okoli a poinformovat sa, ze co maju zeny rady Wink Babuska si isto rada zaspomina a mozno by si zistil, ze pri akej prilezitosti vznikol tvoj tato alien
55miso si dost nechutny..nepacis sa mi ked spinis dobre meno mejej babky..tieto tvoje poznamky su uplne nepripustne, najma na verejnom fore..ak mas so sebou problemy, tak vyhladaj odbornu pomoc, alebo najdi Tapka alebo inu zabavku..babka je pre mna takmer posvatna..tak si ju neber do ust (v tomto pripade do klavesnice Evil or Very Mad )
Návrat hore Goto down
Sponsored content





nenasiel niekto Tapka? Empty
OdoslaťPredmet: Re: nenasiel niekto Tapka?   nenasiel niekto Tapka? Empty

Návrat hore Goto down
 
nenasiel niekto Tapka?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Straty a nálezy :: Straty-
Prejdi na: