bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Akým športom sa venujete

Goto down 
+6
rado1488
1PARIS
so-nicka
Jes
vlado
Mary
10 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptySt november 29, 2006 3:45 am

Ktorý šport so psíkom najviac preferujete?
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptySt november 29, 2006 5:12 am

pokym je ares malicky nevenujeme sa este nicomu:) iba dlhym prechadzkam hh. ale paci sa mi high jumo, aj pretahovanie cez lano.... uvidime k comu bude inklinovat....
Návrat hore Goto down
Jes
začiatočnik
začiatočnik



Počet príspevkov : 9
Registration date : 20.12.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyŠt december 21, 2006 11:09 am

behaniu Laughing
Návrat hore Goto down
Jes
začiatočnik
začiatočnik



Počet príspevkov : 9
Registration date : 20.12.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyŠt december 21, 2006 11:10 am

ale nie, tak hlavne mu v zime davam tahat sanky
Návrat hore Goto down
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyUt december 26, 2006 11:36 am

no nase sporty spocivaju v spani Very Happy Very Happy ale nie,no ked je culi a chce sa mu hrat tak sa pretahujeme o handru...alebo ma nahana okolo stola a potom mi kusne do ruky Wink proste,priprava na obranu Very Happy inak sa velmi hrat nechce...radsej maznat Wink
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
1PARIS
začiatočnik
začiatočnik



Počet príspevkov : 4
Registration date : 26.12.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyUt december 26, 2006 1:58 pm

alien budeme behat pri bicykli
alien plavat
alien a jest albino (to nie je sport?) haha lol!
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyUt december 26, 2006 3:50 pm

Laughing keby jedenie bol šport,určite by ho moja uprednostňovala, ale ja by som sa mu radšej vyhla,lebo to by z nej ostala iba taka gula silent
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptySt december 27, 2006 12:48 am

co by som ja za to dal keby Ares poriadne jedol No
bojim sa ze z neho vyrastie vyzla a nie pitas scratch lol!
Návrat hore Goto down
rado1488
mierne pokročilý
mierne pokročilý
rado1488


Počet príspevkov : 35
Registration date : 09.12.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyŠt december 28, 2006 12:30 am

petinkoba napísal:
co by som ja za to dal keby Ares poriadne jedol No
bojim sa ze z neho vyrastie vyzla a nie pitas scratch lol!
kolko vazi?
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyŠt december 28, 2006 1:22 am

...


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 5:37 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyŠt december 28, 2006 6:29 am

rado1488 napísal:
petinkoba napísal:
co by som ja za to dal keby Ares poriadne jedol No
bojim sa ze z neho vyrastie vyzla a nie pitas scratch lol!
kolko vazi?


ma 4.5 mesiaca a cca 16-17 kg.. iba srandujem neni ziaden stupel je uplne normal Wink

akurat to ze zerie male objemy jedla(aspon podla mna)... napr na eucanube je ze 15kg stena ma zjest cca 350g granul denne a ten moj ak vobec zozere 200.....
ale nevyzera podvyzivene vobec ne
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptySo december 30, 2006 2:38 am

pozor dneska som aresa vazil a ma uz 18.8 kg queen Cool
Návrat hore Goto down
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptySo december 30, 2006 11:44 am

petinkoba napísal:
pozor dneska som aresa vazil a ma uz 18.8 kg queen Cool


jeeeej no gratulujem geek vidis a zachvilu z neho bude mohutnyy pitt Smile len to treba cas Wink
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptySo december 30, 2006 11:46 am




dufam ze bude mat aspon 30 kg Smile)
Návrat hore Goto down
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyNe december 31, 2006 2:56 am

no tak ked sme uz pri tej vahe tak dnes som maxa vazila a cestne prehlasujem ze ma 22,5 kg Cool Cool takze standard Wink dufam ze nestlstne lebo pri mojej mame je vsetko mozne Mad ona je hroozna niekedy,akoze mu da granule iba tak od ruky a to neznasam !!! Mad Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyPo január 01, 2007 5:48 pm

so-nicka napísal:
no tak ked sme uz pri tej vahe tak dnes som maxa vazila a cestne prehlasujem ze ma 22,5 kg Cool Cool takze standard Wink dufam ze nestlstne lebo pri mojej mame je vsetko mozne Mad ona je hroozna niekedy,akoze mu da granule iba tak od ruky a to neznasam !!! Mad Evil or Very Mad


no moja mama dava aresovi vsetky mozne kraviny od stola.... vratane papriky, rajciny, jablka, korky od chleba vsetko co ma na tanieri a ares sa na to zadiva smutnymi ocami Exclamation
Návrat hore Goto down
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyUt január 02, 2007 4:35 am

petinkoba napísal:
so-nicka napísal:
no tak ked sme uz pri tej vahe tak dnes som maxa vazila a cestne prehlasujem ze ma 22,5 kg Cool Cool takze standard Wink dufam ze nestlstne lebo pri mojej mame je vsetko mozne Mad ona je hroozna niekedy,akoze mu da granule iba tak od ruky a to neznasam !!! Mad Evil or Very Mad


no moja mama dava aresovi vsetky mozne kraviny od stola.... vratane papriky, rajciny, jablka, korky od chleba vsetko co ma na tanieri a ares sa na to zadiva smutnymi ocami Exclamation



hmm no presne...Max podáva tlapičku a mama samozrejme neodolá a vždy mu dačo hodí..... Exclamation to ma vie stráááááášne naštvať ale už som jej to povedala a tak sa snaží mu nedávať.... Ale na Vianoce mu davala aj údené a tak..... Mad keby som náhodou nebola doma dlhší čas tak z Maxa by bol asi debna Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptySt január 17, 2007 10:29 am

so-nicka napísal:

hmm no presne...Max podáva tlapičku a mama samozrejme neodolá a vždy mu dačo hodí..... Exclamation to ma vie stráááááášne naštvať ale už som jej to povedala a tak sa snaží mu nedávať.... Ale na Vianoce mu davala aj údené a tak..... Mad keby som náhodou nebola doma dlhší čas tak z Maxa by bol asi debna Very Happy Very Happy Very Happy

Ma napadlo,že čo spraviš, keď pojdeš na lyžiarsky? Laughing
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptySt január 17, 2007 11:49 am

[


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 5:37 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyŠt január 18, 2007 1:30 pm

Soni čo hovoriš na zebov nápad? Wink lol!
Inak neviem ..nechcela by som vytvoriť novu rasu pitbull-šarpej, lebo Buffy ma vo february hárať Laughing
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyŠt január 18, 2007 1:32 pm

lol!


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 5:38 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyPi január 19, 2007 9:45 am

nooo a to by zas moji prekrmili a pokazali Buffy Evil or Very Mad sice ona by určite nebola proti Laughing
Návrat hore Goto down
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyPi január 19, 2007 9:48 am

Mary napísal:
nooo a to by zas moji prekrmili a pokazali Buffy Evil or Very Mad sice ona by určite nebola proti Laughing



Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nova rasa na obzore:D:D:D šarbul:D:D:D:D
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyPi január 19, 2007 9:52 am

Laughing
Návrat hore Goto down
soska
skúsený
skúsený
soska


Počet príspevkov : 72
Age : 40
Localisation : Košice
Registration date : 08.01.2007

Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete EmptyŠt marec 15, 2007 3:18 pm

Mary napísal:
Ktorý šport so psíkom najviac preferujete?
lenosenie Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Akým športom sa venujete Empty
OdoslaťPredmet: Re: Akým športom sa venujete   Akým športom sa venujete Empty

Návrat hore Goto down
 
Akým športom sa venujete
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Fórum :: Športy-
Prejdi na: