bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Cvičák,skúšky

Goto down 
+8
lucia
celenka
Monika
Offca
zebo
so-nicka
vlado
Mary
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyPo november 12, 2007 5:30 am

Sidney - donekonecna male klbko nebude Very Happy Rolling Eyes inak moja bytova do postele nemoze, teda ani na sedacku Wink

celkom ok pohlad ked je na kozi z barana( Mary dufam ze sa nenahnevas ked pouzijem tvoju fotozu)




Cvičák,skúšky - Stránka 5 DSC01350.._original
Návrat hore Goto down
Sidney
skúsený
skúsený



Počet príspevkov : 74
Localisation : Bratislava
Registration date : 06.11.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyPo november 12, 2007 5:40 am

Zebo - no on uz teraz neni take male klbko ako ked som si ho doniesla.... Rolling Eyes uz je velky 22 kilovy chalan, ale tak nastastie mam velku postel, takze sa tam netlacime Laughing

hehe no jak som si ho naucila, tak takeho ho mam Twisted Evil
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyPo november 12, 2007 5:43 am

Sid - do tvojej velkej postele by viac pasoval niekto z nas, vyber neham na teba lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Sidney
skúsený
skúsený



Počet príspevkov : 74
Localisation : Bratislava
Registration date : 06.11.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyPo november 12, 2007 5:56 am

zebo napísal:
Sid - do tvojej velkej postele by viac pasoval niekto z nas, vyber neham na teba lol! lol! lol!

affraid affraid affraid

no a aka je ponuka adeptov? confused

hehe treba tu zalozit temu zoznamka... lol!
Návrat hore Goto down
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyPo november 12, 2007 5:56 am

ou, ake vtípky tongue

ja pozorujem, ze ta nasa nezbeda zacina byt "rozmaznana" ked je mam v praci, tak uz nechce spat v svojom pelechu, ale len na mojich kolenach, alebo este lepsie, lahne si na moju stolicku a potom ma z nej "vytlaca" Smile

a je normalne, ze na nas vrci a steka, ked jej nieco nechceme dovolit? najhorsie je, ze uz vie sama vyskocit na sedacku a vcera predvadzala beh krizom krazom po byte, po sedackach, pod sedackami okolo kvetin, do svojej "budy" po jedalensky stol, pomedzi nohy stoliciek... no "pariz-dakar"... no ked toto bude robit ked bude velka, tak "panboh pomahaj"...

vcera sme mali "stretko" so susedinou Miou, trosku ma zamrazilo, lebo sa pri nas objavila sama bez chalanov a teda je sice vycvicena a nasej malej nic nerobi, ale aj tak som sa trosku bala toho stretnutia bounce
Návrat hore Goto down
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyPo november 12, 2007 6:06 am

teraz cez vikend bola u nas moja mamina, a ta ju tak rozmaznavala... a potom to tak aj vyzeralo... furt jej davala nejake maskrtky, lebo Nesina uz vie, ze na nas "psie oci" zobrajuce pri stole neplatia... ale mama sa citila ako "macocha" tak jej vzdy nieco dala Very Happy dokonca jej uvarila "polievku" aj masko Shocked

aj vasi hafkaci boli taky "nenazranci"? alebo to len ta nasa ma nejaky syndrom "zratia" spraskne svoju misku a stale je hladna a zobre Shocked ale zase nemozem pred nu postavit 15kilo mech granul...
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyPo november 12, 2007 6:07 am

citácia :
a este jedna otazka, mate nejaky "zaruceny" cistiaci prostriedok, kt by sa dali poriadne vycistit tie miesta?
mne sa ronny vycikal doma hadam raz v zivote, aj to po ture pri rieke morave, ked mu to islo von z lehu (bal sa totiz vody a mal pocit, ze musi celu moravu vypit). zrejme bol plny vody:)))
preto ti lucka neporadim nic

k ostatnym prispevkom poviem len jedno... chce to vacsiu disciplinu, lebo vam inak budu tie vase milovane zvierata skakat po hlave... a to uz bude ine rodeo.. teraz je to este mile a vtipne.. ale potom nebude.

zebo krasna je a tesim sa kedy uvidim ostatok Smile


Naposledy upravil dňa Po november 12, 2007 6:09 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyPo november 12, 2007 6:08 am

Sidney napísal:
zebo napísal:
Sid - do tvojej velkej postele by viac pasoval niekto z nas, vyber neham na teba lol! lol! lol!

affraid affraid affraid

no a aka je ponuka adeptov? confused

hehe treba tu zalozit temu zoznamka... lol!

ponuka je siroka!!! Very Happy Wink od mladyx a peknyx po starsix s ok povahovymi vlastnostami lol! lol!

inak my sa tak trosku medzi sebou pozname lol!
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyPo november 12, 2007 6:09 am

lucia napísal:
ou, ake vtípky tongue

ja pozorujem, ze ta nasa nezbeda zacina byt "rozmaznana" ked je mam v praci, tak uz nechce spat v svojom pelechu, ale len na mojich kolenach, alebo este lepsie, lahne si na moju stolicku a potom ma z nej "vytlaca" Smile

a je normalne, ze na nas vrci a steka, ked jej nieco nechceme dovolit? najhorsie je, ze uz vie sama vyskocit na sedacku a vcera predvadzala beh krizom krazom po byte, po sedackach, pod sedackami okolo kvetin, do svojej "budy" po jedalensky stol, pomedzi nohy stoliciek... no "pariz-dakar"... no ked toto bude robit ked bude velka, tak "panboh pomahaj"...

vcera sme mali "stretko" so susedinou Miou, trosku ma zamrazilo, lebo sa pri nas objavila sama bez chalanov a teda je sice vycvicena a nasej malej nic nerobi, ale aj tak som sa trosku bala toho stretnutia bounce


toz mi ju pozicaj na 2 dni a budes rada ked vyjde sa von vyspinit lol!
Návrat hore Goto down
Sidney
skúsený
skúsený



Počet príspevkov : 74
Localisation : Bratislava
Registration date : 06.11.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyPo november 12, 2007 10:24 am

zebo napísal:


ponuka je siroka!!! Very Happy Wink od mladyx a peknyx po starsix s ok povahovymi vlastnostami lol! lol!

inak my sa tak trosku medzi sebou pozname lol!

hehe tak to si rezervujem jedneho mladeho, pekneho s ok povahou Rolling Eyes

je mi jasne ze sa tu niektori znate, z toho co som sa tu docitala, som pochopila Wink
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyUt november 13, 2007 4:07 am

zebo jasne že sa nehnevam afro Ako je Busy krasna tak je aj mudra a poslušna I love you

Baby ja byvam v starom meste..ked cete možme sa stretnut,ale bez mojej fenky, teraz musi byť v klude.

K tym vetom. Chodila som k Bučkovi,no v poslednej dobe sa mi nepačil jeho pristup (ona tam vrčala na nich,bola hnusna), a niekdo nam poradil ineho veta v Rači a tam tych veterinarov miluje king
Návrat hore Goto down
Sidney
skúsený
skúsený



Počet príspevkov : 74
Localisation : Bratislava
Registration date : 06.11.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyUt november 13, 2007 8:33 am

Mary

daj teda vedieť kedy možes a nejako to dohodneme,
ja som za ak sa pridajú viacerí, Very Happy

ale dopredu sa ospravedlňujem za správanie svojho psa k fenkám... Embarassed búria sa v ňom teraz hormóny... I love you takže ľúbi všetky AST, SBT, pitbulky a podobné psie slečny I love you
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyUt november 13, 2007 12:10 pm

Sid - taky je uz bohuzial zadany lol!

Maryk - neprehanaj Rolling Eyes Wink
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptySt november 14, 2007 9:23 am

ja sa pridam ale teraz je vonka zima, dame to dakam do interieru a psov mozte nechat doma Cool
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptySt november 14, 2007 12:52 pm

Sidney odkial si? Ja možem skoro hocikedy..napiš ty hodiny odkedy do kedy..a ake dni, potom kukneme počasie,aby bolo o niečo lepšie.. Cool ale moju fenu ako som pisala nemožem brat ..tešim na tvojho hafana Wink ..ale v okoli je ešte 9mes.pitbullik s ktorym venčim..tak možme aj s nim Smile

petinko ja by som rada aj hafana spoznala Wink ..ved ked bude v pohybe..bude to ok
Návrat hore Goto down
Sidney
skúsený
skúsený



Počet príspevkov : 74
Localisation : Bratislava
Registration date : 06.11.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyŠt november 15, 2007 3:10 am

mary
ja som z rače, ale možme sa stretnut napr na račku

možem napr teraz cez vikend, ale skor v nedelu
cez tyzden mozem v utorok hocikedy, stredu a piatok po 4tej

no škoda, že tvoju havinu nemožes zobrať, bo na fotke je hrozne zlatá Wink strašne sa mi páčia žíhaní hafani I love you
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyŠt november 15, 2007 11:58 am

Lucka no s tou pažravosťou mame aj my problem...Moja by tiež žrala a žrala..aj vonku žere ...keby si vedela čo ta mi všetko požrala silent

Sidney ak maš icq,tak mi napiš..tak by sme sa lepšie dohodli Smile
možno ten pondelok či utorok by to nebolo zle..aspon podla počasia Wink ..ešte sa dohodnem s kamošom že ako na tom bude..
Ďakujem.. Smile jo aj mne sa lubia,preto som kupila žihanu .. Sice ja mam rada všetkych pitov, ale vela pitom by som dala zapracovat na vahe Twisted Evil , chudatka prasatka Sad Laughing

Zebo neprehanam... Smile
Návrat hore Goto down
action
pokročilý
pokročilý
action


Počet príspevkov : 52
Registration date : 13.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyŠt november 15, 2007 12:06 pm

Mary napísal:
Lucka no s tou pažravosťou mame aj my problem...Moja by tiež žrala a žrala..aj vonku žere ...keby si vedela čo ta mi všetko požrala silent

Sidney ak maš icq,tak mi napiš..tak by sme sa lepšie dohodli Smile
možno ten pondelok či utorok by to nebolo zle..aspon podla počasia Wink ..ešte sa dohodnem s kamošom že ako na tom bude..
Ďakujem.. Smile jo aj mne sa lubia,preto som kupila žihanu .. Sice ja mam rada všetkych pitov, ale vela pitom by som dala zapracovat na vahe Twisted Evil , chudatka prasatka Sad Laughing

Zebo neprehanam... Smile




aj ja aj ja aj ja idem Razz
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyŠt november 15, 2007 3:01 pm

action ok..tešime... rendeer

čo sa tyka stretka -presunme sa sem https://pitbullforum.slovakforum.net/forum-f4/topic-t5-45.htm Wink aby sme v temach nemali Chaozz Very Happy
Návrat hore Goto down
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyŠt november 22, 2007 2:55 am

kam ste vsetci zmizli? Shocked
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyŠt november 22, 2007 3:37 am

ja som hodila mobil o stenu, bo mi nik nevolal a myslela som, ze je pokazeny....
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyŠt november 22, 2007 6:21 am

aha Laughing
a uz ste mali to stretko?

my prave riesime kauzu "hnacky" brrrr.... aspon som zistila, ze aj ked sa moj "skoromanzel" tvaril, ze prebalovanie deti, prenho nie je problem... v skutocnosti to ohromny problem je...

Nesina sa nam vykadila (chudatko, ani sama nevedela co sa s nou deje)... a on len nemo stal, zapchaval si nos a pomalicky omdlieval...

mam pocit, ze sme jej to zapricinili my... dali sme jej kuracie masko... inak si neviem vysvetlit z coho to mohlo byt... alebo zeby reakcia (cca po5 dnoch) na odcervovaciu tabletku? neviem Shocked
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyŠt november 22, 2007 6:57 am

to sa stava ze stena prezene.....skuste mu dat k zradlu troska ryze to pomaha
Návrat hore Goto down
lucia
mierne pokročilý
mierne pokročilý
lucia


Počet príspevkov : 24
Age : 42
Localisation : Bratislava
Registration date : 30.10.2007

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyŠt november 22, 2007 8:41 am

no, dnes som jej naordinovala ryzovu dietu Very Happy a vobec sa jej to nepaci... ale co ine jej zostava, ze? Very Happy
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 EmptyŠt november 22, 2007 12:18 pm

lucia - aka je stara??? ked si kadi kade-tade???
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cvičák,skúšky   Cvičák,skúšky - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Cvičák,skúšky
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Fórum :: Výcvik-
Prejdi na: