bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 kozna alergia na rastliny u psa

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

kozna alergia na rastliny u psa Empty
OdoslaťPredmet: kozna alergia na rastliny u psa   kozna alergia na rastliny u psa EmptySt december 27, 2006 1:07 am

Stretli ste sa dakedy s koznou alergiou psa na rastliny ???
moj pes poslednou dobou ked beha a prediera sa cez vysoke travy na luke ma podrazdene vnutorne stehno a penis, raz bol stav dost vazny pes si penis neustale zuzlal az bol cely zcerveneny a napuchnuty, veterinar nic konkretne nepovedal. zaujimave je ze ked bol maly travy mu nevadili.
ked sme s vychadzkami prestali alergia sa uz neprejavuje Neutral
Návrat hore Goto down
rado1488
mierne pokročilý
mierne pokročilý
rado1488


Počet príspevkov : 35
Registration date : 09.12.2006

kozna alergia na rastliny u psa Empty
OdoslaťPredmet: Re: kozna alergia na rastliny u psa   kozna alergia na rastliny u psa EmptyŠt december 28, 2006 12:36 am

petinkoba napísal:
Stretli ste sa dakedy s koznou alergiou psa na rastliny ???
moj pes poslednou dobou ked beha a prediera sa cez vysoke travy na luke ma podrazdene vnutorne stehno a penis, raz bol stav dost vazny pes si penis neustale zuzlal az bol cely zcerveneny a napuchnuty, veterinar nic konkretne nepovedal. zaujimave je ze ked bol maly travy mu nevadili.
ked sme s vychadzkami prestali alergia sa uz neprejavuje Neutral
aj moja mava alergiu na travu.hlavne na jar ked vsetko zacina kvitnut.vtedy dostane injekciu a mame do dalsej jari pokoj Smile
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

kozna alergia na rastliny u psa Empty
OdoslaťPredmet: Re: kozna alergia na rastliny u psa   kozna alergia na rastliny u psa EmptyŠt december 28, 2006 6:32 am

fiiha injekciu.. zaujimave....... Shocked

som zvedavy ako bude v lete vyzerat ked v zime mu to vadi a to nic nekvitne. confused
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

kozna alergia na rastliny u psa Empty
OdoslaťPredmet: Re: kozna alergia na rastliny u psa   kozna alergia na rastliny u psa EmptyUt január 16, 2007 9:44 am

Držime vam palce
Návrat hore Goto down
Sponsored content





kozna alergia na rastliny u psa Empty
OdoslaťPredmet: Re: kozna alergia na rastliny u psa   kozna alergia na rastliny u psa Empty

Návrat hore Goto down
 
kozna alergia na rastliny u psa
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Alergia na rastliny a leto...

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Fórum :: Starostlivosť o psa a jeho zdravie-
Prejdi na: