bulls&terriers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vítame vás na našom fóre
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 odbiehanie za ludmi

Goto down 
+3
so-nicka
zebo
vlado
7 posters
AutorSpráva
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi EmptySt december 27, 2006 1:00 am

mam s aresom strasnyy problem.... ked je pusteny na volno a stretneme niakych ludi hned sa k nim nadsene vrhne, uteka za nimi napr aj 15 metrov, a obcas aj skace. je to problem lebo ludia z toho niesu nadseni a aj mne to prekaza . vzdy ked zacne skakat kricim nanho, raz som mu aj dal cez zadok ale nepomaha nadsene vita ludi nadalej.
ma 4,5 mesiaca myslite ze to s vekom postupne prejde ??
poradte co si myslite study
Návrat hore Goto down
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi EmptySt december 27, 2006 3:14 am

[


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 5:32 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi EmptySt december 27, 2006 5:32 am

petinkoba napísal:
mam s aresom strasnyy problem.... ked je pusteny na volno a stretneme niakych ludi hned sa k nim nadsene vrhne, uteka za nimi napr aj 15 metrov, a obcas aj skace. je to problem lebo ludia z toho niesu nadseni a aj mne to prekaza . vzdy ked zacne skakat kricim nanho, raz som mu aj dal cez zadok ale nepomaha nadsene vita ludi nadalej.
ma 4,5 mesiaca myslite ze to s vekom postupne prejde ??
poradte co si myslite study



no,aj Max ked bol maličký tak rád chodil k cudzím ludom,vlastne aj teraz ešte odbehne ale to iba skorej k ludom ktorych pozná... Ak príde k niakemu cudziemu človeku tak sú len dva scenáre: 1.) človek sa ním nadchne že jaký zlatý havko,aká to je rasa a bla bla ... a 2.) človek sa vydesí a prikáže mi vziať si ho k sebe...Pri to sa ho vôbec netreba báť Very Happy
No ale ten 1.) scenár sa nestáva často pretože Max je doosť nedôverčivý k cudzím ľudom.Nekusne,neuhryzne ale nenechá sa pohladkať...Ale ako hovorí zebo,ked sa naucis privolávačku bue to oka Wink
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi EmptySt december 27, 2006 9:10 am

hej ale ja som dufal ze si ich prestane uplne vsimat, zober si ked napr pojde s nim po zele3znej v lete budem stale okolo seba hulakat a volat psa ako blaozn Sad
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi EmptySt december 27, 2006 9:23 am

to petinko: daj mu na krk cedulku s nápisom Bezpečný pes! ..a maš to vyriešene Laughing
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi EmptySt december 27, 2006 10:32 am

Idea to nieje zly napad..... pripadne na krk velku modru stuzku nech vyzera roztomilo a ludia nemaju depky ze ich bezdovodne roztrha affraid
Návrat hore Goto down
rado1488
mierne pokročilý
mierne pokročilý
rado1488


Počet príspevkov : 35
Registration date : 09.12.2006

odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi EmptyŠt december 28, 2006 12:24 am

petinkoba napísal:
mam s aresom strasnyy problem.... ked je pusteny na volno a stretneme niakych ludi hned sa k nim nadsene vrhne, uteka za nimi napr aj 15 metrov, a obcas aj skace. je to problem lebo ludia z toho niesu nadseni a aj mne to prekaza . vzdy ked zacne skakat kricim nanho, raz som mu aj dal cez zadok ale nepomaha nadsene vita ludi nadalej.
ma 4,5 mesiaca myslite ze to s vekom postupne prejde ??
poradte co si myslite study
to by ho malo prejst..ved je mladucky.aj mne to moja robila ale odnaucila sa to a teraz ju medzi ludmi nikdy nepustam lebo ona moc ludi nemusi ale neutecie mi.ked niekoho zbada pozera co osoba robi ale neutecie mi.proste dospela a poslucha...
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi EmptyŠt december 28, 2006 6:27 am

hej presne v to dufam ze z toho vyrastie viac menej....
Návrat hore Goto down
Mary
Admin
Admin
Mary


Počet príspevkov : 361
Localisation : Bratislava
Registration date : 25.11.2006

odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi EmptyŠt december 28, 2006 1:35 pm

moja tiež chodila za ludmi a postupne sa stala nedoverčiva..teraz ide iba za tym koho pozna
Návrat hore Goto down
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi EmptyPi január 05, 2007 7:18 am

podla mna z toho vyrastie... moj to robil tiez.... Wink)
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
so-nicka
skúsený
skúsený
so-nicka


Počet príspevkov : 72
Registration date : 25.12.2006

odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi EmptyPi január 05, 2007 12:49 pm

celenka napísal:
podla mna z toho vyrastie... moj to robil tiez.... Wink)

a kolko ma ten tvoj krasavec? Wink
Návrat hore Goto down
http://www.sarpej_max.websnadno.cz
celenka
maniak
maniak
celenka


Počet príspevkov : 235
Localisation : Zahorie
Registration date : 05.01.2007

odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi EmptyPo január 08, 2007 12:27 am

so-nicka napísal:
celenka napísal:
podla mna z toho vyrastie... moj to robil tiez.... Wink)

a kolko ma ten tvoj krasavec? Wink

jejda... on uz je stary ujo:) uz mal 9 rokov Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.celenka.org/show2007
Offca
začiatočnik
začiatočnik
Offca


Počet príspevkov : 13
Localisation : BA - Ružinov
Registration date : 08.01.2007

odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi EmptyPo január 08, 2007 2:55 am

Peťo, skus pouvažovať, či má o niečo ešte väčší záujem ako o tych cudzich ludí. No a potom to použi. Každý problém sa dá riešiť, len treba prisť na to, ako.
Pri terieroch typu bull to byvaju najčastejšie hračky. (pečky, loptičky, atd). No a u inych najčastejšie pamlsky.
Skús porozmýšlať, či je niečo také, za čím baží ako blazen a použi to.

Naš staffík ma trebars dosť zlu privolavačku (prave kvôli cudzim ludom, ktorých chce všetkych poprivitavať), ale za špagato-loptou ide cez mrtvoly.
Len to s tym netreba velmi prehanat, nech sa mu navnada nezunuje.
Návrat hore Goto down
http://www.infernale.websnadno.cz
zebo
maniak
maniak
zebo


Počet príspevkov : 303
Registration date : 29.11.2006

odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi EmptyPo január 08, 2007 3:47 am

...


Naposledy upravil dňa Št máj 31, 2007 5:32 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
vlado
maniak
maniak
vlado


Počet príspevkov : 265
Registration date : 29.11.2006

odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi EmptyPo január 08, 2007 4:58 am

OFFCA : presne sme na tom rovnako Smile
aj ja nosim tu spagato loptu a ked vidim ze dakto ho zacina interesovat, tu loptu mu hodim opacnym smerom a radsej bezi za nou nez za clovekom.... pripadne sa s nim o nu iba natahujem kym ludia prejdu .. funguje to ale dakedy nestihnem vcas "tasit zbran" a ares uz nadsene skace po cudzich ludoch Surprised
Návrat hore Goto down
Sponsored content





odbiehanie za ludmi Empty
OdoslaťPredmet: Re: odbiehanie za ludmi   odbiehanie za ludmi Empty

Návrat hore Goto down
 
odbiehanie za ludmi
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
bulls&terriers :: Fórum :: Výcvik-
Prejdi na: